קידום אתרים בירושלים

קידום אתרים בירושלים – הגעת למקום הנכון!

אם יש לך עסק בירושלים ואתה רוצה להגדיל את כמות הפניות ואת התנועה לאתר שלך תוך כדי התקדמות למקום הראשון בגוגל – הגעת למקום הנכון!

RY-Digital היא חברת שיווק באינטרנט המתמחה בין היתר בקידום אתרים בירושלים. בשונה מחברות אחרות לקידום אתרים, לא רק שמקום העבודה הוא בירושלים, אנחנו חיים ונושמים את הקהל הירושמלי עמוק בלב. כך שללא ספק אנחנו יכולים לדעת בוודאות מה הלקוח הירושלמי צריך, באיזה שפה לפנות אליו, מי קהל היעד ועוד פרמטרים שיש להם חשיבות גדולה בכל מה שקשור לקידום אתרים או שיווק באינטרנט באופן כללי.

אנחנו פועלים לפי ערכים של מקצוענות, אמינות ושקיפות ונעשה הכל כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר במינימום זמן, מאמץ ותקציב, תוך שמירה על שקיפות ודיווח מלא עבורכם.

עסקים רבים וגם אני בעברי, העסקתי מקדם אתרים ולא הייתי מרוצה מהשירות שקיבלתי. הרגשתי בעיקר עננה סביב כל מה שקשור בשיווק העסק שלי ולא הצלחתי לקבל את התוצאות שלהן ציפיתי. ולכן, אני כאן לפצות על כך.

מה מקבלים מחברת קידום אתרים בירושלים מקצועית?

  • מחקר מילות מפתח – מה מקלידים הגולשים בשדה החיפוש בגוגל? באילו מילים הם משתמשים? אילו ביטויים נחשבים לשגורים בשפה המקצועית של תחום זה או אחר? למילים או ביטויים אלה יש חלק חשוב ומהותי בבניית אסטרטגיית התוכן והשיווק וצריך ידע טכני מעמיק בכלים העומדים לרשותו של מקדם האתרים על מנת לבחור באלה שהכי רלוונטיים ונכונים.
  • ניתוח השוק – כל בעל עסק חייב לדעת מה אסטרטגיית השיווק של המתחרים שלו. יש לא מעט בעלי עסקים שעוצמים עין ומדובר בטעות רצינית. חשוב לדעת במה מתמקדים המתחרים, אילו שירותים הם נותנים ומי קהל היעד שלהם. כך יהיה קל יותר להתבלט מעליהם או להציע ייחודיות שלא קיימת כרגע בתחום המדובר.
  • קביעת אסטרטגיית תוכן – בשלב זה קובעים בדיוק אילו פעולות יבוצעו על מנת לקדם את האתר – שינוי התכנים הכתובים בו, הקמת דף עסקי ותפעול שלו, יצירת תוכן חדש בדמות מאמרים ענייניים ומקצועיים או קמפיין ממומן בגוגל או בפייסבוק. במקרים רבים הדבר הנכון הוא לשלב בין כמה פעולות ולהחליף מדי פעם.
  •  

מה מקבלים מחברת קידום אתרים בירושלים מקצועית?

  • ניסוח תוכן מילולי ושיווקי – יש חשיבות גבוהה לבחירה של שפה שמתאימה לבית העסק ומדברת בצורה שמתאימה ללקוחות הפוטנציאליים ולגולשים האקראיים שעשויים להתעניין בשירותים או מוצרים של בית העסק. מכאן שתפקידו של המקדם הוא לשים לב לניסוחים מדויקים, רהוטים וכאלה שיהיו בגובה העיניים עבור הגולש שקורא וצורך את אותן התכנים.
  • בחינה של הנכסים הדיגיטליים הקיימים שלו – אתר אינטרנט, דפי נחיתה, עמוד עסקי ברשתות החברתיות. חשוב לראות מה יש, מה הצד הטכני של הנכסים האלה ואז לעבור הלאה לפני שמקבלים החלטה האם להמשיך להשתמש בהם או להקים נכסים דיגיטליים חדשים.
  • ניתוח ואופטימיזציה – החטא הגדול ביותר הוא לחשוב שקידום אתר הוא פעולה חד פעמית שממשיכה את עצמה לאורך זמן, שכן ההפך הוא הנכון. יש צורך בבחינה מתמדת של תוצאות הפעולות על מנת לוודא שהמטרות שהוצבו מושגות. למקדם האתרים המקצועי יש כלים ודרכים לדעת ולמדוד האם פעולות הקידום שלו יעילות ומוצלחות ואם לא – הרי שיש צורך בשינוי האסטרטגיה ובבחירת פעולות אחרות לביצוע.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

קידום ממומן בגוגל

אם האתר שלכם לא מופיע בגוגל סימן שאתם לא קיימים! נזניק את האתר שלכם לראש רשימת התוצאות. תוצאות מידיות כבר מתחילת הקמפיין!

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל את החשיפה דרך קידום אורגני בגוגל? השיגו את הלקוחות שבאמת מחפשים אתכם בחיפוש האורגני.

שיווק באינטרנט

אי אפשר היום לקדם עסק בלי חברת שיווק דיגיטלי מקצועית. אני מציע שירותי שיווק באינטרנט אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

כאן הכל מתחיל - בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, שיבליט אותך מהמתחרים שלך.

עדיין מתלבטים... אז ניתן לכם עוד הסבר על קצה המזלג מהו חברת קידום אתרים? ומה אנחנו יכולים לעשות עבורכם!

קידום אתרים  בירושלים - איך נמדדות תוצאות של קידום אתרים נכון ?

ראשית, חשוב לפנות אל איש מקצוע מהתחום של קידום אתרים בירושלים במידה וזה נוח מבחינה גאוגרפית. הוא זה שייתן את ההנחיות אודות שינויים שכדאי לבצע באתר האינטרנט של העסק וברוב המקרים יעשה זאת בעצמו. הדבר הנכון והאחראי ביותר מצידו של בעל העסק הוא לאפשר חופש פעולה מלא למקדם האתרים כך שהוא יהיה מרוכז בקידום האתר, שכן זה תחום ההתמחות והידע שלו. הוא זה שיסביר לבעל העסק מה נכון לעשות, איך הכי כדאי לבצע את הקידום ומתי נכון או לא נכון לפתוח קמפיין ממומן תמורת תשלום.

לאחר פרק זמן מסוים צריך לבחון את התוצאות וגם כאן תיבחן המקצועיות של המקדם – האם מיקומו של האתר השתפר והוא מופיע בעמוד הראשון ובין התוצאות העליונות? האם גולשים נכנסים ומשוטטים בין המאמרים או חלונות האתר? כמה מהם יצרו קשר או ביצעו רכישה? לאחר ניתוח נכון של הנתונים האלה אפשר יהיה לשפר את התוצאות, לבצע פעולות שונות ולהביא לכדי תוצאות טובות יותר שישביעו את רצונו של בעל העסק. לא מתפשרים על שירות מקצועי ומעולה של קידום אתרים בירושלים.

קידום אתרים בירושלים מקצועי ואמין

קידום אתרים הוא שם כולל להרבה מאד פעולות ומעשים שצריך לבצע ולכן חשוב מאד לקבל חוות דעת מהחברה אודות השירותים שהיא מציעה ולוודא שאכן אנשי המקצוע שלה בקיאים בתחום. הנה כמה נושאים שקשורים לתחום קידום האתרים שצריך וכדאי לדעת עליהם ולוודא שהם שירותים שמקבלים מהחברה כחלק מתהליך קידום האתר של הלקוח –

קידום אתרים – לאט ובזהירות, משיגים תוצאות!

אין ספק שרשימת המטלות האלה נותנת מושג על רמת הידע, הניסיון והמקצועיות שנדרשים ממי שמציע שירותים מתקדמים ברמה גבוהה של קידום אתרים. חשוב מאד לוודא שמי שפונים אליו מנוסה בביצוע כל הפעולות האלה – ביחד ולחוד, שכן בשילוב חכם ומושכל שלהם אפשר יהיה להשיג את המטרות של הלקוח ולקדם את העסק שלו ברשת האינטרנט. עבודה נכונה ומותאמת אישית עבור כל לקוח וכל עסק היא הדרך הנכונה למצוא את התמהיל הנכון והמתאים ביותר וכאן נמדדת חברת קידום, כמו שיימדד איש מקצועי שמציע שירותי קידום אתרים עבור לקוחות קטנים, בינוניים או גדולים כאחד. סבלנות – חשוב מאד לדעת שאין מדובר בפתרונות קסם שבן לילה יהפכו את האתר למקודם ומבוקש ומקדם האתרים המקצועי יידע להתריע על כך בפני הלקוח שלו, שעלול להיות חסר סבלנות וירצה לראות תוצאות במהרה. יחד עם זאת, תוך כדי עבודה נכונה, מושכלת וכזאת שבוחנת כל צעד ושעל – אפשר יהיה לעמוד בציפיות ובמטרות שהוצבו.

אין זה סוד שכל בעל עסק רוצה חשיפה מקסימלית של הנכסים הדיגיטליים שלו, חשיפה שתביא איתה גם מתעניינים בשירותים או המוצרים שלו וכמובן לקוחות משלמים. בעידן האינטרנט זו הדרך להגדלת מעגל הלקוחות ובזכות הרשת המקוונת אין הכרח בממשק פיזי בין העסק לבין הגולשים או הלקוחות. למזלם של בעלי עסקים רבים לא חייבים להגיע לאזור מרכז הארץ וגוש דן על מנת ליהנות משירותים מקצועיים של שיווק דיגיטלי ואפשר למצוא גם שירותים מעולים של קידום אתרים בירושלים. חשוב לשים לב לניסיון והידע של מי שמבצע את הקידום וכך ללא ספק ייבחר איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר למשימה.

קידום אתרים בירושלים

כשמו כן הוא – מדובר במהלכי שיווק שלא היו מוכרים עד לכניסתה לעולם המסחר של רשת האינטרנט. כיום אין שאלה או בירור שלא מבוצעים במנוע החיפוש הפופולרי של גוגל, מכאן שאם מנוע החיפוש הזה מכיר עסקים רלוונטיים – הרי שהוא יציע אותם כתוצאות חיפוש ללקוחות שלו, אלה הגולשים המזדמנים. אך לפי מה בוחר גוגל את האתרים או התוצאות שהוא משיג? כאן טמונות הפעולות שצריך לבצע כחלק מתהליך של שיווק דיגיטלי וקידום אתרים נכון ומקצועי. גוגל מציע ללקוחות שלו שהם בעלי עסקים קמפיינים של פרסום, בין אם בתשלום ובין אם ללא תשלום. חשוב מאד שאת שתי האפשרויות יבצע איש מקצוע שמכיר את התחום ויודע בדיוק איך עובד מנוע החיפוש, שכן כך אפשר יהיה להשיג את המטרות והן – זיהוי האתר של בית העסק והצגתו בראש רשימת התוצאות.

קידום אורגני וקידום ממומן – אלה האפשרויות שגוגל מציע ואנשי המקצוע צריכים לדעת איך עושים את זה ולהיות בקיאים בדרך הפעולה של גוגל, משמע מה קורה מאחורי הקלעים. לא כל אחד יכול להבין זאת לבד ואין מדובר בפעולות שמומלץ לבצע אם לא יודעים בדיוק מה המשמעות שלהן. הקידום האורגני מבוצע באתר עצמו של העסק וקשור בעיבוי התוכן המקצועי שבו – חיפוש מילות מפתח מהותיות שהגולשים עשויים להשתמש בהן, הטמעת מאמרים מקצועיים שיספקו ערך וידע לקוראים וכמובן אינטראקציות בדמות קישורים חיצוניים אל אתרים בנושאים או תחומים דומים. הקידום הממומן מבוסס על תשלום תמורת פרסום ובשל כך הוא נותן תוצאות הרבה יותר מהר.

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.