מה תפקידו של יועץ קידום אתרים?

מדוע אתם זקוקים לשירותי ייעוץ קידום אתרים?

ייעוץ קידום אתרים הפך בשנים האחרונות לשירות פופולרי מאוד עבור בעלי עסקים גדולים וקטנים כאחד. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות הרבה בקידום האתר שלהם בגוגל ונעזרים בשירותיו של יועץ קידום אתרים. אך מה בעצם התפקיד של יועץ קידום אתרים ומדוע אתם זקוקים לאחד כזה?

ניתוח עבודת הקידום

פעמים רבות בעלי עסקים נעזרים בשירותי קידום אתרים ואינם מרוצים מהתוצאות. הם ממתינים זמן רב לשיפור דירוג האתר שלהם בגוגל, אך שום דבר לא קורה. האתר שלהם ממשיך להופיע בעמודים האחרוניםשל מנוע החיפוש והקידום נכשל. במקרה כזה, יועץ קידום אתרים יוכל לתת פרספקטיבה חדשה על קידום האתר. תפקידו של היועץ הוא לנתח את עבודת הקידום שהתבצעה עד כה עבור האתר שלכם ולבחון את האיכות שלה. בזכות הידע והניסיון שלו בתחום, היועץ יידע לומר לכם האם הקידום מתבצע בדרך הנכונה ושעליכם רק להמשיך להתאזר בסבלנות, או שמא חברת קידום האתרים פשוט אינה מבצעת את עבודתה כראוי ויש להחליפה. כך למשל, יועץ קידום אתרים יבחן את מילות המפתח המוטמעות באתר שלכם ויבדוק האם הן אכן מילות מפתח פופולריות ורלוונטיות לתחום שלכם, או שיש צורך להטמיע מילות מפתח אחרות באתר. תוכלו לקחת את הניתוח שניתן לכם במסגרת שירותי ייעוץ קידום אתרים, ולדרוש מחברת קידום האתרים לבצע שיפור בעבודת הקידום או לפנות לחברת קידום אתרים אחרת. בעזרת יועץ קידום אתרים תוכלו לוודא שעבודת הקידום מתבצעת בצורה הטובה ביותר. 

ייעוץ לבעלי עסקים בקידום האתר

ישנם בעלי עסקים שמעדיפים לקדם בעצמם את האתר שלהם, לרוב בגלל שיקולי תקציב. אם ברצונכם לקדם בעצמכם את האתר שלכם אך אינכם בטוחים כיצד עליכם לבצע זאת, ההמלצה שלנו היא לשכור שירותי ייעוץ קידום אתרים. היועץ יוכל לשמש כמעין מורה פרטי עבורכם, וינחה אתכם כיצד לבצע את הפעולות הדרושות לקידום האתר. כמו למשל מה חשוב לדעת כאשר כותבים תגיות, כיצד לבצע מחקר מילות מפתח, כיצד לעדכן את מבנה האתר, כיצד להשיג קישורים חיצונים ממקורות אחרים, כיצד לבצע אופטימיזציה לדפים ועוד. אם יש לכם תקציב מצומצם, או שאתם מעוניינים ללמוד על נושא ספציפי בתחום קידום אתרים, שירותי ייעוץ קידום אתרים יהוו פתרון מצוין עבורכם.

ייעוץ לאחר ענישה של גוגל

כאשר אתר מבצע שיטות קידום הנחשבות לפסולות בעיני גוגל, הדבר עלול להוביל לכך שגוגל יעניש את האתר וידחוק אותו למיקומים האחרונים במנוע החיפוש או שלא יציג אותו כלל בעמודי התוצאות. שיטות קידום פסולות אלו מכונות seo כובע שחור (Black Hat SEO) והן כוללות שלל פעולות בלתי ראיות כמו למשל שכפול של דפים ריקים ללא תוכן, הצפה של מילות מפתח שאינן רלוונטיות לתוכן, הסתרת מילים מפתח באמצעות צביעת הגופן בצבע הרקע של האתר, רכישת קישורים חיצונים מאתרים מפוקפקים, דחיסת תגיות מטא, זיוף הקלקות, הפצת קישורים באופן פיראטי בפורומים, בטוקבקים וברשתות חברתיות, הקמת אתרים ריקים מתוכן שיובילו לאתר שלכם, שימוש בתוכנה לבניית קישורים  ועוד. אם האתר שלכם נענש ואין לכם מושג מהי הסיבה לכך, יועץ קידום אתרים יוכל לאתר את הבעיה, לייעץ לכם כיצד להיחלץ מהענישה של גוגל ולהנחות אתכם מה לעשות בפעם הבאה כדי להגן על האתר שלכם מענישה חוזרת. 

 

קידום אתרי אינטרנט הוא תחום מורכב הכולל הרבה מאוד אסטרטגיות הדורשות ידע מקצועי וניסיון. כאשר אתם מחליטים לשכור שירותי ייעוץ קידום אתרים, חשוב שתבדקו המלצות וחוות דעת על היועץ מלקוחות קודמים ולבחון את הידע שלו בתחום. בנוסף לכך, מומלץ לוודא שהיועץ הוא אובייקטיבי ונייטרלי, שאינו עובד של חברת קידום מסוימת כך שאין לו אינטרס לשווק ולהמליץ לכם שירותי קידום אתרים של אותה חברה. יועץ מנוסה ידע להנחות אתכם כיצד לשפר משמעותית את המיקום שלכם בגוגל, ויסייע לכם להוביל את האתר שלכם להצלחה. 

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מקצועי, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.