חברת קידום אתרים

חברת קידום אתרים

שלום קוראים לי יהושע רץ ואני הבעלים של חברת קידום אתרים RY DIGITAL.

RY DIGTIAL הינה החברה המובילה בארץ בתחום של קידום אתרים ובניית אתרים.

במהלך השנים בנינו וקידמנו אתרים תוך הקפדה על איכות ומקצוענות ולצד זאת קידמנו אתרים רבים במה שהופך אותנו לחברת קידום אתרים המובילה בארץ. 

אני כאן בשבילכם למענה על כל שאלה או תהייה ואני מבטיח לכם את האתר המקצועי ביותר שאפשר לקבל.

אנו עובדים בתכנון צמוד עם הלקוחות בכדי לספק להם את האתר הטוב ביותר בארץ, אנו משקיעים שעות על גבי שעות בכל אתר וזאת בכדי לתת ללקוחות שלנו את הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים אחר חברת קידום אתרים ובניית אתרים, RY DIGITAL כאן בשבילכם.

לנו אכפת מהלקוחות שלנו והדבר בא לידי ביטוי בכל אשר אנו עושים.

מחקר הוא המפתח להצלחה שלנו ואנו משקיעים בכל מחקר זמן רב, רוצים לשמוע עוד? פנו אלינו ותענו בהקדם.

מה דירוג האתר שלכם בגוגל?

קידום למקומות הראשונים בגוגל

בלי ללכת לאיבוד בדרך!

בוסט רציני לעסק שלכם

אז מה בעצם מקבלים פה?

פרסום שעובד המביא לקוחות וכסף

קידום שמזניק את העסק שלך

מקצועיות וניסיון רב בתחום הקידום האורגני

איך אנחנו דואגים שזה באמת יעבוד? >

תקשיבו ללקוחות המרוצים שלנו

גיל הפקות - משרד פרסום בירושלים
שיווק באינטרנט - לוגו של עיר דוד
שיווק באינטרנט - Fiverr
שיווק באינטרנט - Hatamov logo

בואו נשב לקפה או פגישה בזום ללא התחייבות וללא עלות
ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

חברת קידום אתרים

שמירה על קידום נאות ומקצועי של אתר אינטרנט היא משימה מורכבת ולא פשוטה כלל וכלל. בעלי עסקים רבים סבורים בטעות שהם יכולים לקדם בעצמם את האתר שלהם אך בפועל המצב כלל לא מאפשר זאת. לעיתים נדמה שאפשר ללמוד את עקרונות הקידום תוך כדי תנועה, כלומר בצורה של ניסוי וטעייה אך חשוב מאד לדעת שצריך להבין דברים טכניים לעומק על מנת שהקידום יצליח ובמקרים שבהם מושקע כסף לצרכי הקידום (כלומר קידום ממומן) – הכסף הזה יכול שלא להביא תוצאות ובכך בעצם לרדת לטמיון לשווא. הפתרון – פנייה אל חברת קידום אתרים מקצועית שתיתן את המענה המתאים ביותר עבור כל עסק.

מה עושים בחברת קידום אתרים?

כאמור – חברת קידום בבניית אתרים צריכה להציע לכל לקוח ועבור כל עסק את דרכי הקידום שהכי מתאימות למוצרים או השירותים המוצעים, כמו גם לקהל היעד שעשוי להפוך ללקוחות משלמים ונאמנים. בנוסף לזה, לכל בעל עסק יש את האג’נדה העסקית שלו ואת הדברים שמהותיים יותר או פחות בעיניו ולכן לא תהיה דרך קידום אחת שמתאימה להרבה עסקים. איש מקצוע שמלווה את התהליך יהיה בקיא בדרכי הקידום במנוע החיפוש של גוגל וברשתות החברתיות ויוכל לתת את הטיפים והעצות הטובים ביותר עבור כל עסק וכל לקוח בנפרד. הוא זה שיוביל את התהליך ויחליט האם מדובר במשימה שבעל העסק יבצע או במשימה טכנית שהוא עצמו יבצע.

חברת קידום בגוגל ממומן, למשל, תוכן להציע לבעל העסק את אופן הפרסום בתשלום עבור העסק שלו. יש לא מעט נושאים שצריך לדעת על מנת לעשות את זה הכי טוב שאפשר ותוך מחשבה לטווח הארוך שגם תביא את התוצאות הדרושות. ברוב המקרים קמפיינים ממומנים יביאו תוצאות בצורה טובה ומהירה יותר בזכות התשלום עבורם, בתנאי שהם מבוצעים תוך כדי מחשבה מעמיקה ובהתאמה לעסק ולבעליו. חברת קידום בגוגל אורגני תסייע ללקוח בתהליך הארוך והסיזיפי של עיבוי התוכן המקצועי והרלוונטי באתר שלו על מנת שהמאפיינים הטכניים של מנועי החיפוש יאתרו את האתר ויציגו אותו כתוצאה במקום גבוה ברשימת התוצאות. גם כאן יש הרבה דברים מקצועיים וטכניים שצריך לדעת על מנת לעשות עבודה טובה – פילוח קהל היעד, מחקר מילות מפתח, סקר מתחרים וכמובן ניתוח לאחר מעשה. רק מי שעוסק בתחום באופן מקצועי יוכל להגיע לתוצאות טובות ומשביעות רצון.

מה מקבלים מחברת קידום אתרים מקצועית?

חברת קידום אתרים הוא שם כולל להרבה מאד פעולות ומעשים שצריך לבצע ולכן חשוב מאד לקבל חוות דעת מהחברה אודות השירותים שהיא מציעה ולוודא שאכן אנשי המקצוע שלה בקיאים בתחום. הנה כמה נושאים שקשורים לתחום קידום האתרים שצריך וכדאי לדעת עליהם ולוודא שהם שירותים שמקבלים מהחברה כחלק מתהליך קידום האתר של הלקוח – בחינה של הנכסים הדיגיטליים הקיימים שלו – אתר אינטרנט, דפי נחיתה, עמוד עסקי ברשתות החברתיות. חשוב לראות מה יש, מה הצד הטכני של הנכסים האלה ואז לעבור הלאה לפני שמקבלים החלטה האם להמשיך להשתמש בהם או להקים נכסים דיגיטליים חדשים.

  • ניתוח השוק – כל בעל עסק חייב לדעת מה אסטרטגיית השיווק של המתחרים שלו. יש לא מעט בעלי עסקים שעוצמים עין ומדובר בטעות רצינית. חשוב לדעת במה מתמקדים המתחרים, אילו שירותים הם נותנים ומי קהל היעד שלהם. כך יהיה קל יותר להתבלט מעליהם או להציע ייחודיות שלא קיימת כרגע בתחום המדובר.
  • ביטויים ומילות מפתח – מה מקלידים הגולשים בשדה החיפוש בגוגל? באילו מילים הם משתמשים? אילו ביטויים נחשבים לשגורים בשפה המקצועית של תחום זה או אחר? למילים או ביטויים אלה יש חלק חשוב ומהותי בבניית אסטרטגיית התוכן והשיווק וצריך ידע טכני מעמיק בכלים העומדים לרשותו של מקדם האתרים על מנת לבחור באלה שהכי רלוונטיים ונכונים.
  • קביעת אסטרטגיית תוכן – בשלב זה קובעים בדיוק אילו פעולות יבוצעו על מנת לקדם את האתר – שינוי התכנים הכתובים בו, הקמת דף עסקי ותפעול שלו, יצירת תוכן חדש בדמות מאמרים ענייניים ומקצועיים או קמפיין ממומן בגוגל או בפייסבוק. במקרים רבים הדבר הנכון הוא לשלב בין כמה פעולות ולהחליף מדי פעם.

מה מקבלים מחברת קידום אתרים מקצועית?

  • ניסוח תוכן מילולי ושיווקי – יש חשיבות גבוהה לבחירה של שפה שמתאימה לבית העסק ומדברת בצורה שמתאימה ללקוחות הפוטנציאליים ולגולשים האקראיים שעשויים להתעניין בשירותים או מוצרים של בית העסק. מכאן שתפקידו של המקדם הוא לשים לב לניסוחים מדויקים, רהוטים וכאלה שיהיו בגובה העיניים עבור הגולש שקורא וצורך את אותן התכנים.
  • ניתוח ואופטימיזציה – החטא הגדול ביותר הוא לחשוב שקידום אתר הוא פעולה חד פעמית שממשיכה את עצמה לאורך זמן, שכן ההפך הוא הנכון. יש צורך בבחינה מתמדת של תוצאות הפעולות על מנת לוודא שהמטרות שהוצבו מושגות. למקדם האתרים המקצועי יש כלים ודרכים לדעת ולמדוד האם פעולות הקידום שלו יעילות ומוצלחות ואם לא – הרי שיש צורך בשינוי האסטרטגיה ובבחירת פעולות אחרות לביצוע.
  • סבלנות – חשוב מאד לדעת שאין מדובר בפתרונות קסם שבן לילה יהפכו את האתר למקודם ומבוקש ומקדם האתרים המקצועי יידע להתריע על כך בפני הלקוח שלו, שעלול להיות חסר סבלנות וירצה לראות תוצאות במהרה. יחד עם זאת, תוך כדי עבודה נכונה, מושכלת וכזאת שבוחנת כל צעד ושעל – אפשר יהיה לעמוד בציפיות ובמטרות שהוצבו.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

קידום ממומן בגוגל

אם האתר שלכם לא מופיע בגוגל סימן שאתם לא קיימים! נזניק את האתר שלכם לראש רשימת התוצאות. תוצאות מידיות כבר מתחילת הקמפיין!

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל את החשיפה דרך קידום אורגני בגוגל? השיגו את הלקוחות שבאמת מחפשים אתכם בחיפוש האורגני.

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

כאן הכל מתחיל - בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, שיבליט אותך מהמתחרים שלך.

עדיין מתלבטים... אז ניתן לכם עוד הסבר על קצה המזלג מהו חברת קידום אתרים? ומה אנחנו יכולים לעשות עבורכם!

איך לבחור את חברת הקידום אתרים?

מה שדרוש לבעל העסק הוא לדעת שמי שעומד לבצע עבורו את הקידום הוא איש מקצוע משכמו ומעלה, כזה שיכול להראות תוצאות ויש עליו המלצות של לקוחות שכבר עברו איתו תהליך וימליצו על העבודה איתו. חשוב שהתקשורת איתו תהיה טובה, חלקה ונעימה וללא ספק ליחסי האנוש שלו יש תפקיד חשוב ומהותי. יש חשיבות גבוהה לפגישה ראשונית שבה מכירים זה את זה, מתרשמים מעבודות קידום קודמות שהוא ביצע ושומעים אודות הניסיון, הידע וההכשרה שיש לו . תחושה נוחה במחיצתו תסייע לקבל את ההחלטה הנכונה שזהו איש המקצוע שהכי מתאים לקבל את משימת הקידום.

תוצאות העבודה של חברת קידום אתרים מומלצת תהיינה הגדלה של מעגל הלקוחות, הרחבת החשיפה של בית העסק ויצירת מעורבות של גולשים לפעילות ברשתות החברתיות. תהיינה יצירות קשר רבות, יהיו בירורי פרטים או שאילת שאלות ובאופן כללי יתחיל ויתגבר שיח שקשור במוצרים או השירותים של העסק, ביחסי האנוש של העובדים והנציגים וכמובן שהשיח יהיה חיובי, מפרגן וכזה שממליץ ליצור קשר ולהפוך ללקוחות.

חברת קידום אתרים – לאט ובזהירות, משיגים תוצאות!

אין ספק שרשימת המטלות האלה נותנת מושג על רמת הידע, הניסיון והמקצועיות שנדרשים ממי שמציע שירותים מתקדמים ברמה גבוהה של קידום אתרים. חשוב מאד לוודא שמי שפונים אליו מנוסה בביצוע כל הפעולות האלה – ביחד ולחוד, שכן בשילוב חכם ומושכל שלהם אפשר יהיה להשיג את המטרות של הלקוח ולקדם את העסק שלו ברשת האינטרנט. עבודה נכונה ומותאמת אישית עבור כל לקוח וכל עסק היא הדרך הנכונה למצוא את התמהיל הנכון והמתאים ביותר וכאן נמדדת חברת קידום, כמו שיימדד איש מקצועי שמציע שירותי קידום אתרים עבור לקוחות קטנים, בינוניים או גדולים כאחד.

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.