חלום קידום אתרים בחו''ל

קידום אתרים בחו''ל - כל התשובות לשאלות שעולות בדעתכם!

אם הגעתם לפה כנראה שאתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהוציא אותו מגבולות ישראל.

האם זה משתלם להשקיע בקידום אתרים בחו”ל? התשובה לכך מורכבת ותקבלו את כל התשובות בהמשך המאמר.

יש הבדל בין לקדם אתר בארץ בעברית  לבין לקדם אותו בחו”ל באנגלית. ישראל היא מדינה קטנה ועברית היא שפה לא נפוצה. אם נכתוב ביטוי בעברית ואחר כך נכתוב את אותו הביטוי באחד מהשפות הפופולריות בעולם כמו רוסית, ספרדית, אנגלית או סינית כמות התוצאות שנקבל בממוצע  בחו”ל היא פי 53. לדוגמא אם חיפשתם ”טבעות זהב” בארץ וקיבלתם 2,300 חיפושים בחודש, באנגלית (gold rings) קבלו 123,000 חיפושים בחודש, אבל זה לא חסרון אלא יתרון. נכון שיש יותר תחרות, אבל אחרי השקעת מאמצים, כסף והגעה לדף הראשון – כמות הלקוחות הפוטנציאלים תהיה מטורפת!

כן, זה בהחלט אפשרי למכור מוצרים ושירותים באינטרנט בארצות הברית!!

האם הרווחים באמת יותר גדולים?

אם תמיד חלמתם להרחיב את העסק המקומי שלכם ולפנות לשוק הבינלאומי, תוכלו להגשים את החלום באמצעות קידום אתרים בחו״ל. בדומה לקידום אתרים בישראל, קידום אתרים בחו״ל כולל שלל פעולות שמטרתן לקדם את האתר שלכם בגוגל ולשפר את המיקום שלו בתוצאות מנוע החיפוש העולמי.

כן, זה בהחלט אפשרי למכור מוצרים ושירותים באינטרנט בארצות הברית!!

 בשל התחרות הרבה ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר שוכרים שירותי קידום אתרים בחו״ל:

 • תוכן 

תוכן הוא אחד הגורמים העיקריים לקידום מוצלח וצריך לדעת איך לעשות זאת נכון ולדבר בצורה מדויקת לקהל אליו אנו פונים. ישנם פערים בין מדינות שונות במנהגים תרבותיים, שפה ונורמות חברתיות, הדבר משפיע בהכרח על עולם השיווק הדיגיטלי ובפרט על קידום אתרים בחו”ל. הסגנון והחוקיות בכתיבת תוכן משתנה ממדינה למדינה ואם בישראל תוכן של 2000 מילים נחשב כפוסט ארוך ומושקע, בארצות הברית לדוגמה 3000 מילים זה מינימום פר פוסט.

כתיבת תוכן

תוכן איכותי, מקורי ומעניין משפיע מאוד על קידום האתר שלכם. אם החלטתם לפנות לקהלים דוברי אנגלית או שפות זרות אחרות, עליכם לדאוג כי התוכן נכתב בשפה של קהל היעד המוגדר. מומלץ מאוד להיעזר במתורגמנים מקצועיים ומנוסים אשר מכירים את השפה על בוריה ומעורבים במילות הסלנג המקומיות בכדי ליצור תוכן קולח ומרענן NATIV ENGLISH SPEAKER

יצירת תוכן על ידי גורם מומחה תאפשר לכם לוודא שאין שגיאות כתיב בתכנים המוצגים לקהל, שהדקדוק והמבנה התחבירי שלכם תקין ושהפערים התרבותיים בין השפות השונות אינם ניכרים בטקסט. 

בחו”ל קידום אתרים פועל גם חיפוש קולי VOICE SEARCH. איך מבצעים זאת? יוצרים תוכן שנכתב לפי הכללים והעקרונות של חיפוש קולי, מבצעים מחקר מילות מפתח לשאלות הנפוצות בתחום אותו אתם מקדמים ועל פי ביטויים אלה כותבים מאמרים איכותיים העונים על השאלה ומציעים פתרון אטרקטיבי לגולש. 

ואם כבר הזכרנו מחקר מילות מפתח, זהו השלב החשוב ביותר בקידום אתרים במיוחד בקידום אתרים בחו”ל.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות או פגישה בזום ללא עלות
ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

קידום אתרים SEO בחו'ל - מחירים

₪5000x6

חצי שנה

₪6000x6

חצי שנה

₪7000x6 ​

חצי שנה

אופטימיזציה לעמודים

2 דפים

10 דפים

15 דפים

כתיבת תכנים חדשי

2 מאמרים

3 מאמרים

5 מאמרים

קישורים

1 קישור

3 קישורים

5 קישורים

מחקר מילים על בסיס נתונים באתר

מעקב לידים מדויק לפי אנליטיקס

מעקב מילות מפתח

 25 מילים

 40 מילים

60 מילים

דוח חודשי – מעקב וניטור קבוע של תוצאות הקידום

טלפון וירטואלי

1 מספר

2 מספרים

קידום ממומן PPC בחו'ל - מחירים

₪4000x1

לחודש

הקמת קמפיין פרסום בתקופות הפרסום – על בסיס הנחיות החברה, כתיבת מודעות שיווקיות, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך​.

₪3000x3

לחודש

הקמת קמפיין פרסום בתקופות הפרסום – על בסיס הנחיות החברה, כתיבת מודעות שיווקיות, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך​.

₪2000x6

לחודש

הקמת קמפיין פרסום בתקופות הפרסום – על בסיס הנחיות החברה, כתיבת מודעות שיווקיות, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך, יצירת מחקר מילים לכל קמפיין בעת הצורך​.

קידום אתרים בחו'ל - קישורים

ערך עליון עבור גוגל הוא בדיקת הפופולריות שלכם כאתר אינטרנט. כאשר נרצה לבצע קידום אתרים בחו”ל או בארץ אנחנו חייבים לדאוג שאתרים אחרים “ממליצים” עלינו ומקשרים את הגולשים בהם ישירות אלינו. האתרים מהם נוציא קישור לאתר שלנו הם אתרים הקשורים לעולם העיסוק שאנו מקדמים ובעלי מוניטין טוב במרחב בדיגיטלי. ככל שניצור מספר רב יותר של קישורים מאתרים איכותיים ואמינים כך נצבור נקודות זכות מול גוגל שיראה בנו כאוטוריטה בתחום. המתמטיקה די פשוטה – כאשר עסקים אחרים מעידים עלייך באתרים שלהם אתה הופך להיות הגורו הדיגיטלי.

גוגל אינה מעודדת קניית קישורים ואף יכולה להוציא נגדכם כרטיס אדום בשל כך ויש לנהוג בחוכמה כאשר מחפשים לקשר בין אתרים. בנוסף עלויות הקישורים משתנות גם הן בין מדינה למדינה, קניית קישור בארץ תעלה לכם בסביבות ה-150 ₪ אך בארצות הברית תעלה בקירוב ל150$.

קידום אתרים בחו'ל - חנות מקוונת

בעולם הגלובלי של ימינו, קל יותר מתמיד למכור מוצרים לצרכנים המתגוררים בחו״ל. מדובר בפוטנציאל רווח עצום, אך עליכם לבצע מספר התאמות. אם יש לכם חנות מקוונת ואתם מעוניינים לפנות לשוק ברחבי העולם, חשוב שתדאגו לאפשרות המרת מטבע. אנחנו מעוניינים להעניק לקונה תחושה ביתית מבלי שיצטרך לבצע חישובים מרובים שכנראה יגרמו לו לנטוש את סל הקניות ולחפש חלופה נגישה יותר.

Privat POLICY  ברור מאוד הכולל את כל הפרטים שצריך לדעת, תנאי הרכישה, אפשרויות החזרה וזמני השילוח לכל יעד. אנו ממליצים לבדוק את מדיניות הפרטיות של אמזון, זו יכולה להיות עבורכם דוגמה מצוינת עבור כל הסעיפים החשובים בכתיבת מדיניות פרטיות באתרכם. 

טיפ קטן עלינו – גם בנייה של היררכיה נכונה אפשר לבחון באמזון המשמשת היום כפלטפורמת המכירות מספר אחת בעולם!

דברים שתמיד טוב לדעת, תיאורי המוצרים שלכם צריכים גם הם להיות מותאמים לקהל הבינלאומי ולכלול המרת מידות לפי המיקום הגיאוגרפי אליו אנו פונים (סנטימטר לאינץ’ ועוד). 

אם תמיד חלמתם להרחיב את העסק ולחצות אל מעבר לים, נראה לנו שאתם בשלים לצאת לדרך. הבנתם בצורה ברורה את היתרונות המרכזיים בחו”ל קידום אתרים והרווחיות הקיימת בקהלים בינלאומיים. השקיעו בתוכן איכותי המותאם לקהל שלכם ואל תחסכו במתורגמן מקצועי עם שפת אם, בצעו את השלבים בצורה מסודרת והתכוננו למלחמה! אם תפעלו על פי הצעדים אותם פרטנו אין לנו ספק שתגיעו למקומות הראשונים במנועי החיפוש ותזכו להצלחה בשווקים הבינלאומיים. 

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או ספק שעולה בדרך ומציעים מגוון חבילות ייעוץ וקידום אתרים בחו”ל בהתאמה אישית לצורכי העסק שלכם.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות או פגישה בזום ללא עלות
ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

קידום אתרים בחו''ל - חנות מקוונת

 • מחקר מילות מפתח

מילות מפתח הן גורם משמעותי מאוד בקידום אתרים. כאשר הגולש מקליד מילים או ביטויים מסוימים, יופיעו בפניו אתרים הקשורים לביטוי שהוא חיפש. אחד התפקידים של מקדם אתרים הוא לערוך מחקר מילות מפתח כדי לאתר את המילים הפופולריות ביותר בחיפושים הקשורות לאתר שלכם ולעולמות התוכן שאתם מציעים ולאחר מכן להטמיע אותן באתר בצורה טבעית. הדגש העיקרי בפנייה לקהל יעד בינלאומי הוא שמילות מפתח שעושות עבודתן נאמנה בעברית לאו דווקא יעבדו במתכונת דומה בשפה הזרה ויש לערוך מחקר מילות מפתח מדוקדק בשפה המדוברת של קהל היעד שלנו. 

אל תיבהלו, מחקר מילים בחו”ל יהיה רחב בהרבה מהתוצאות המתקבלות בארץ ויצריך מכם מאמץ ובדיקה יסודית למפות את הביטויים הרלוונטיים ביותר לאתרכם. לצורך השוואה, מחקר מילות מפתח לעסק המקודם בארץ לוקח לערך 4 שעות, מחקר מילים בחו”ל יצריך לפחות יום עבודה מלא. ואם נרצה לחקור כל מילה לגופה יתכן שייקח לנו שבוע ימים להגיע למסקנות ותוצאות סופיות. 

מחקר מילים בארצות הברית יכול להתבצע על נישה מסוימת בתחום אותו אנחנו משווקים, לדוגמא קייטרינג חלבי לטבעונים בארצות הברית. 

ככל שנהיה יותר ספציפיים וממוקדים בנישה אותה נרצה לקדם מכלל הקטגוריות בתחום נמצא ביטויים חזקים שיכוונו למטרה אליה התכנסנו.

לדוגמה חיפוש הביטוי טבעות אירוסין בארץ עומד על 3600 בכל חודש, לעומת ארצות הברית בה מתקבלים 36,000 חיפושים חודשיים. המסקנה אם נחפש נישה ספציפית יותר נוכל למצוא ביטוי מספיק חזק ואפקטיבי לפרסום שלנו. 

רק מילה וחיפוש בשאלה: כמה כסף אתה צריך להוציא על טבעת אירוסין? מספר החיפושים בארץ עומד בקנה מידה עם הביטוי הקצר יותר טבעת אירוסין שמגדירה את התחום כולו (3600 חיפושים).

 • קידום מקומי

לפני שנפרט מה המשמעות של קידום מקומי, אנחנו רוצים שתבינו את התמונה הכוללת – בארץ ישנם מעט עסקים העובדים עם קידום מקומי אך בארצות הברית זוהי נישה מעולה לעבוד איתה בקידום אתרים בחו”ל. קחו את התפוח הגדול (ניו-יורק) אם נגדיר אותו בקידום המקומי שלנו לא רק שנחשף לקהל רחב בהרבה מכלל מדינת ישראל גם נגיע לקהל פוטנציאלי מדויק אם אנו מספקים שירותים באזור הזה. 

בואו נדבר על העיקר, מה זה בכלל קידום מקומי?

לרב מקדמי אתרים ישתמשו בביטוי מפתח כלליים לקידום האתר כמו למשל ״בגדי תינוקות״. אך אם נבצע קידום אתרים בחו”ל ישנה חשיבות רבה למיקום הגיאוגרפי של קהל היעד אליו אנו פונים. כך למשל, אם נרצה לכוון את העסק לשוק האמריקאי באזורים בהם אנו מספקים את שירותינו יהיה נכון להכניס למילות המפתח שבחרנו את המיקום הגאוגרפי, לדוגמה “בגדי תינוקות בניו-יורק”. השילוב של המיקום הגאוגרפי לצד מילות המפתח יאפשר לנו להגיע לקהל יעד רלוונטי עבור העסק. 

אחרי שהבנו את השלבים הראשונים נצלול פנימה לשלבים מהותיים בתהליך הקידום כי לא מספיק להיות במקום ראשון בגוגל. צריך להמשיך ולתפעל את הקידום באופן קבוע בכדי לשמר את המיקום שלנו ולדאוג לחוויית גלישה מהנה ונגישה.

 • חווית משתמש

חווית משתמש או בשפה המקצועית UX היא דבר חשוב מאוד, במיוחד בעמוד הבית שהוא הדף הראשון בו הגולשים נתקלים ומהווה את קבלת הפנים לעסק שלכם. 

איכות ומבנה האתר צריך להיות קליל ונגיש לשימוש הגולש מבלי לגרום לתחושת סרבול וחיפוש מתמשך אחר התכנים והמוצרים הפזורים באתר. הבנייה חייבת להיעשות בצורה אינטואיטיבית המאפשרת גם לפחות מבינים לצרוך מידע ושירותים בצורה מהירה ונעימה. ושלא תגידו לא אמרו – תמונות מעניינות ומושכות וכמובן סרטוני וידאו הם MUST באתר!

אופטמיזציה של האתר

1. היררכיה 

חשוב מאוד שהיררכיה באתר תהיה ברורה, התפריט יהיה מסודר ומפורט במכלול התכנים הקיימים באתר ויאפשר גישה מהירה ליעד המבוקש. המטרה היא לוודא שגוגל מתמצאת באתר בין הסריקות שהיא עורכת אך גם הגולש הפשוט, מה שבטוח הסדר הטוב יעזור גם לייעול מהירות האתר.  

2. מהירות

אנחנו חיים בעידן דינמי ומשתנה, ולכן מהירות האתר היא דבר הכרחי ויש צורך לוודא שאנחנו עומדים בסטנדרטים של גוגל. אם נעמוד בהם הגולשים יהנו מחווית גלישה נעימה ומהירה שתגרום להם להישאר באתר שלנו זמן ממושך יותר וחשוב שיהיה לצידנו מתכנת טוב שיבדוק את איכות מהירות האתר. 

3.קוד לשפע וגיאוגרפיה

מעבר המהירות של האתר צריך קוד HRAFLANG

מה זה ולמה צריך HRAFLANLG?

התג מאפשר לנו לסמן עמודים בעלי תוכן זהה המיועד לשפות שונות ומעדכן את מנועי החיפוש בשפה והמיקום הגיאוגרפי שבחרנו להציג בו את השירותים שלנו. בדרך זו, הגולשים יחשפו באופן מיידי לגרסה הנכונה עבורם מבלי להסתבך או להחליף בין השפות השונות באתר. 

4.התאמה למובייל

בעידן הטכנולוגי כולנו דבוקים לסמארטפונים שלנו ומבצעים בהם כמעט כל פעולה אפשרית במיוחד חיפוש אחר מידע הנחוץ לנו. לכן בתור בעלי אתר אתם חייבים לוודא כי האתר שלכם תומך מובייל ומותאם בצורה נוחה ונעימה ויזואלית לשימוש במובייל.

 • זמן קידום אתרים בחו”ל

כמו שהבנו על כה, ישנם יתרונות רבים בקידום אורגני והעלויות זולות משמעותית מקידום ממומן אך ישנו גם חסרון הזמן. כדי להגיע לתוצאות טובות נדרש חשיבה אסטרטגית מסודרת ויצירת תוכנית עבודה שנתית בה נפעל בהדרגה לקידום אתרים בחו”ל. מקדם אתרים מקצועי יוכל להראות לכם תוצאות כבר בחודש הראשון אך קחו בחשבון שקידום אפקטיבי וחכם נבנה במטרה להישאר במקום הראשון לאורך זמן, כך שבטווח הארוך הסבלנות משתלמת.


 • קידום אתרים במנועי חיפוש אחרים – לא רק גוגל!

 

אצלנו בישראל עיקר החיפושים מתבצעים דרך גוגל. אלא שבבואכם לקדם את האתר שלכם לקהל האמריקאי, אתם תגלו שגם מנוע החיפוש bing של חברת מיקרוסופט משחק תפקיד לא קטן בהרגלי החיפוש של הגולשים האמריקאים. בנוסף, אם החלטתם לפנות לקהל הסיני, חשוב שתדעו כי הממשלה הסינית הטילה צנזור על גוגל והסינים גולשים במנועי חיפוש אחרים לגמרי. כאשר מקדמים אתר לקהל הבינלאומי, צריך לקחת זאת בחשבון ולבצע מחקר יסודי לגבי מנועי החיפוש הפופולריים במדינה ולהכיר את החוזקות של כל פלטפורמה בה נרצה לקדם את האתר. 

עוד טיפים לקידום אתרים 

 • לפני שאתם רצים לקדם את האתר שלכם, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון:
 • דומיין עם סיומת COM או הסיומת הכי פופולרית באותו מדינה 
 • השרת והאחסון של האתר יהיה בגבולות של אותה מדינה,
 • תוכן איכותי כתוב לא רק בשפת אם אלא על ידי מישהו שמכיר לעומק את התרבות והחשיבה של אותם לקוחות פוטנציאלים. בכל מקום בעולם יש חשיבה שונה ואם התוכן שלכם לא כתוב בצורה נכונה זה יכול לפגוע מאוד בקידום של האתר שלכם.
 • חשוב מאוד לתכנן את הפרויקט שלכם ושהכל יהיה מוכן לפני שמתחילים לקדם את האתר שלכם.
 • תעשו את סקרים הנדרשים, תנסו להכיר ברמה הכי גבוהה שאפשר את הקהל יד שלכם.
 • היכרות עם קהל היעד

למי אתם פונים? לקהל האמריקאי, הרוסי או הסיני? מעבר להבדלי השפה, לכל קהל יעד יש מנטליות ומנהגים שונים היוצרים פערי תרבות עליהם נצטרך לגשר. לא די בתרגום התוכן באתר שלכם לשפה אחרת, עליכם להבין מיהו קהל היעד שלכם ולרדת לשורש העניין בכדי לדעת איך לפנות אליו בצורה טובה ולסגנן את הטיזרים שיובילו אותו לפעולה ורכישת השירותים שלכם. לכן, כאשר אנו שוכרים שירותי קידום אתרים בחו”ל יש לוודא כי החברה בקירה במאפיינים של קהל היעד הבינלאומי שבחרנו ויודעת לבנות עבורו תוכנית אסטרטגית מתאימה.

קידום אורגני בחו”ל

בשעה טובה אם אתם חושבים לקדם את העסק שלכם בחו”ל ולהגיע למיליוני לקוחות פוטנציאלים שצריכים אתכם שם, אתם במקום הנכון! אחת מהדרכים הטובות והכי משתלמות לקידום העסק שלכם בחו”ל היא באמצעות קידום אורגני.

חשוב להבין שביצוע קידום אורגני בחו”ל הוא הרבה יותר מורכב מקידום בארץ, וזה כי בחו”ל  יש בממוצע פי 60 יותר תוצאות פר ביטוי – שזה אומר מצד אחד הרבה יותר תחרות ומצד השני זה מראה על הרבה יותר לקוחות פוטנציאליים. כמובן שצריכים לדעת את שפת אם והמנטליות של  אותם לקוחות פוטנציאליים.

לכן מומלץ ואפילו חובה לשכור את שירותיו של מומחה קידום אורגני בחו”ל, כך תבטיחו לעצמכם  סיכוי הרבה יותר גבוה לתוצאות לטווח הקצר.

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מקצועי, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.