מה חשוב לדעת על קידום אתרים בחו״ל

אם תמיד חלמתם להרחיב את העסק המקומי שלכם ולפנות לשוק הבינלאומי, תוכלו להגשים את החלום באמצעות קידום אתרים בחו״ל. בדומה לקידום אתרים כאן בישראל, קידום אתרים בחו״ל כולל שלל פעולות שמטרתן לקדם את האתר שלכם בגוגל ולשפר את המיקום שלו בתוצאות מנוע החיפוש. יחד עם זאת, ישנם כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר שוכרים שירותי קידום אתרים בחו״ל.

שינוי מבנה האתר

אחת מהפעולות של מקדם אתרים היא שיפור מבנה האתר כך שהניווט בו יהיה נוח ונגיש לקורא. כאשר מבצעים קידום אתרים בחו״ל יש לבצע התאמות גם במבנה האתר. בשפה העברית נוהגים לקרוא מימין לשמאל, בעוד שבשפה האנגלית הקריאה היא משמאל לימין. אם אתם מעוניינים לפנות לקהל יעד דובר אנגלית למשל, גם המבנה של האתר שלכם צריך להיות מותאם לשפה האנגלית. על מקדם האתר לשנות את כיוון  הקטגוריות ועדיין לשמור על ההיררכיה הנכונה באתר.

 

כתיבת תוכן

תוכן איכותי, מקורי ומעניין, משפיע מאוד על קידום האתר שלכם. אם החלטתם לפנות לקהלים דוברי אנגלית או שפות זרות אחרות, על התוכן שלכם להיות בשפה של קהל היעד. מומלץ מאוד להיעזר במתרגמים מקצועיים ומנוסים או במקדם אתרים שדובר את השפה הזרה. כך תוכלו לוודא שאין טעויות בתוכן שלכם, שהדקדוק נכון ושהפערים התרבותיים בין השפה העברית לשפה הזרה אינם ניכרים בטקסט.

תחרות גדולה יותר

כמות האתרים בשפה האנגלית היא עצומה לעומת כמות האתרים בשפה העברית ולכן אתם צפויים להתמודד מול תחרות קשה ומאתגרת במיוחד. בשל התחרות הגדולה, קידום אתרים בחו״ל הוא לרוב יקר יותר מקידום אתרים כאן בישראל. יחד עם זאת, קידום אתר לשוק הבינלאומי שמתבצע בצורה נכונה, יכול להניב לכם רווחים גדולים בשל הקהל הפוטנציאלי הרב שמחכה לכם ברשת.

 

מחקר מילות מפתח

מילות מפתח הן גורם משמעותי מאוד בקידום אתרים. כאשר הגולש מקליד מילים או ביטויים מסוימים, יופיעו בפניו אתרים הקשורים לביטוי שהוא חיפש. אחד מהתפקידים של מקדם אתרים הוא לערוך מחקר מילות מפתח כדי לאתר את אותן מילים פופולריות שקשורות לאתר שלכם ולהטמיע אותן באתר. כאשר פונים לקהל יעד בינלאומי, יש לערוך מחקר מילות מפתח בשפה הזרה. התוצאות עשויות להיות שונות ומילות מפתח שעבדו בשפה העברית, לא יעבדו למשל בשפה הרוסית.

קידום מקומי

בדרך כלל מקדמי אתרים משתמשים בביטוי מפתח כלליים לקידום האתר כמו למשל ״בגדי תינוקות״. לעומת זאת, כאשר מבצעים קידום אתרים בחו״ל ישנה חשיבות רבה למיקום הגיאוגרפי של קהל היעד אליו אתם פונים. כך למשל, אם אתם מכוונים את העסק שלכם לשוק האמריקאי, עליכם להכניס למילות המפתח גם את המיקום הגיאוגרפי כמו למשל ״בגדי תינוקות בניו יורק״. באמצעות מילות מפתח המשלבות את המיקום המקומי, תוכלו להגיע לקהל ידע רלוונטי לעסק שלכם.

 

חנות מקוונת

בעולם הגלובלי של ימינו, קל יותר מתמיד למכור מוצרים אל צרכנים המתגוררים בחו״ל. מדובר בפוטנציאל רווח עצום, אך עליכם לבצע כמה התאמות. אם יש לכם חנות מקוונת ואתם מעוניינים לפנות לשוק ברחבי העולם, חשוב שתדאגו לאפשרות המרת מטבע. מעבר לכך, תיאורי המוצרים צריכים אף הם להיות מותאמים לקהל הבינלאומי ולכלול המרת מידות כמו למשל מסנטימטר לאינץ׳.

היכרות עם קהל היעד

למי אתם פונים? לקהל האמריקאי, הרוסי או הסיני? מעבר להבדלי השפה, לכל קהל יעד ישנה מנטליות ותרבות אחרת. לא די בתרגום התוכן באתר שלכם לשפה אחרת, אלא עליכם להבין מיהו קהל היעד שלכם, כדי לדעת איך לפנות אליו. לכן, כאשר שוכרים שירותי קידום אתרים בחו״ל יש לוודא שהחברה בקיאה במאפיינים של קהל היעד הבינלאומי ויודעת לבנות אסטרטגית קידום המתאימה לו.

 

קידום אתרים במנועי חיפוש אחרים

אצלנו בישראל עיקר החיפושים מתבצעים דרך גוגל. אלא שבבואכם לקדם את האתר שלכם לקהל האמריקאי, אתם תגלו שגם מנוע החיפוש bing של חברת מיקרוסופט משחק תפקיד לא קטן בהרגלי החיפוש של הגולשים האמריקאים. מעבר לכך, אם החלטתם לפנות לקהל הסיני, חשוב שתדעו כי הממשלה הסינית הטילה צנזור על גוגל והסינים גולשים במנועי חיפוש אחרים. כאשר מקדמים אתר לקהל הבינלאומי, צריך לקחת זאת בחשבון ולבצע קידומים גם במנועי חיפוש אחרים.

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

שיווק באינטרנט

אי אפשר היום לקדם עסק בלי חברת שיווק דיגיטלי מקצועית. אני מציע שירותי שיווק באינטרנט אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.