שירותי קידום אתרים - כיצד הם יסייעו לעסק שלכם?

מהי העלות של שירותי קידום אתרים?

שעות עבודה, בהתחשבות של משאבים = תביא לכם את התוצאה, השאלה היא כרגע עליכם, מה תעדיפו, חברה שתחבר אתכם למנהלי פרויקטים ומזכירות ושאר ירקות? או פרילנסרים במחירים של 150 ₪ שעת עבודה. 

חברת RY-Digital מציעה שירותי קידום אתרים במחיר של 200 שקלים לשעה. שירות זה כולל ביצוע אופטימיזציה לעמודים, השגת קישורים חיצוניים, מחקר מילות מפתח וכתיבת תוכן מקצועי לאתר.

חברת RY-Digital מציעה שירותי קידום אתרים במחיר של 2500 שקלים. חבילת הקידום כוללת את השירותים הבאים:

>> שירות  קידום אתרים On Page הכולל תיקון תגים, תיאורי דפים, כותרות חיצוניות וכותרות פינימות של הדפים באתר וכן כתיבה מקצועית של חמישה מאמרים מידי חודש. 

>> קידום אורגני Technical הכולל שיפור מהירות האתר,  טיפול בתעודת SSL המקנה אישור לאתר מאובטח, הפיכת האתר לידידותיי למובייל, תיקון לינקים שבורים וטיפול בתמונות בתוך האתר בהתאם לדרישות של גוגל.

>> בניית לינקים OFF PAGE הכולל  פרסום ברשתות החברתיות והשגת שלושה לינקים מאתרים חיצונים במטרה להגדיל את הפופולריות של האתר שלכם.

>> שירות Local SEO הכולל הקמה ואופימיזציה של GOOGLE MY BUSINESS.

>> פרסום ברשת המדיה : פייסבוק, אינסגרם, לינקדין ועוד…

איזה שירותי קידום אתרים?

שעות עבודה, בהתחשבות של משאבים = תביא לכם את התוצאה, השאלה היא כרגע עליכם, מה תעדיפו, חברה שתחבר אתכם למנהלי פרויקטים ומזכירות ושאר ירקות? או פרילנסרים במחירים של 200 ₪ שעת עבודה. 

חברת RY-Digital מציעה שירותי קידום אתרים במחיר של 200 שקלים לשעה. שירות זה כולל ביצוע אופטימיזציה לעמודים, השגת קישורים חיצוניים, מחקר מילות מפתח וכתיבת תוכן מקצועי לאתר.

חברת RY-Digital מציעה שירותי קידום אתרים במחיר של 2500 שקלים. חבילת הקידום כוללת את השירותים הבאים:

מדוע כדאי לכם לשכור שירותי קידום אתרים?

קידום אתרים הוא תהליך המורכב מכמה וכמה טקטיקות ואסטרטגיות שמטרתן לשפר את המיקום של אתר האינטרנט שלכם במנוע החיפוש גוגל. מהסיבה הזאת קידום אתרים נקרא בשפה המקצועית ״אופטימיזציה של מנוע החיפוש״ (SEO- Search Engine Optimisation). ישנם שני סוגים של שירותי קידום אתרים: קידום בתוך העמוד (On Page) המתייחס לכל הפעולות שמבצע מקדם האתרים בתוך האתר כדי לשפר את המיקום שלו. פעולות אלו הן למשל הטמעת מילות מפתח, שיפור מהירות טעינת הדפים, שיפור מבנה האתר, שיפור העיצוב ועוד. לצד זאת, ישנו קידום מחוץ לעמוד (OFF PAGE) המתייחס לפעולות המתבצעות מחוץ לאתר כמו למשל השגת קישורים ממקורות חיצוניים המפנים לאתר שלכם. קידום אתרים הוא תהליך מורכב שלוקח זמן ודורש ידע וניסיון. ישנם גורמים רבים המשפיעים על המיקום של אתרי האינטרנט בתוצאות החיפוש בגוגל, ואם אתם רוצים להגיע למיקומים הראשונים מומלץ להיעזר בחברה המספקת שירותי קידום אתרים.

כיצד שירותי קידום אתרים יסייעו לעסק שלכם?

כאמור, המטרה של שירותי קידום אתרים היא לשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל. כאשר הגולשים מחפשים שירות או מוצר מסוים, מרביתם נוהגים להיכנס אך ורק לאתרים המופיעים בראש תוצאות החיפוש. אתרים אלו נתפסים בעיני הגולשים כאמינים, איכותיים, וכאתרים הראויים ביותר להופיע במקומות הראשונים. ככל שהאתר שלכם ידורג במיקום גבוה יותר, כך יותר ויותר גולשים צפויים להיכנס לאתר שלכם. תנועת גולשים גדולה משמעותה כמות רבה של לקוחות פוטנציאליים, כך שתוכלו להמיר את אותם גולשים ללקוחות ולהגדיל את ההכנסות והרווחים שלכם. 

מעבר לכך, במסגרת שירותי קידום אתרים תשפרו את חווית המשתמש באתר שלכם. בין השאר מקדם האתרים ידאג להעלאת תוכן איכותי ומעניין באתר שלכם, ישפר את המבנה של האתר ואת המהירות שלו, יהפוך את האתר לידידותיי למובייל, ישפר את העיצוב ועוד. שיפור חווית המשתמש עשוי להוביל לכך שהגולשים המגיעים לאתר שלכם, יחזרו אליו גם בעתיד ואף ימליצו עליו לגולשים נוספים. 

יתרון נוסף של שירותי קידום אתרים הוא שמדובר בשיטת שיווק חסכונית. בניגוד לשיטות פרסום אחרות כמו פרסום בטלוויזיה, ברדיו או בעיתון, קידום אורגני הוא זול יחסית ואינו מצריך תקציב ענק. מעבר לכך, כאשר אתם מפרסמים את העסק שלכם בעיתון, בטלוויזיה או ברדיו, אתם עלולים לפנות לקהל שהמוצר או השירות שלכם בכלל לא רלוונטי עבורו. לעומת זאת, קידום אתרים מאפשר לכם להתמקד בקהל יעד מסוים לפי מאפיינים דמוגרפיים כמו מין, גיל ומקצוע, כך שתוכלו לפנות ישירות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.

האם קידום אתרים מתאים לכל עסק?

התשובה היא חד משמעית כן. בעולם התחרותי של ימינו, כשעסקים חדשים צצים כמו פטריות אחרי הגשם, קידום אתרים הוא קריטי להצלחה שלכם. כיום אם אתה לא באינטרנט אתה פשוט לא קיים, ואם אתה לא נמצא בעמודים הראשונים בגוגל המתחרים שלך יביסו אותך במהירות. קידום אתרים מסייע להעלות את המודעות למותג שלכם ולשירות או למוצר שאתם מספקים, ומשפר את הנראות שלכם ברחבי הרשת. כל עסק – בין אם הוא גדול, בינוני או קטן, ובין אם הוא עוסק בתחום הבריאות, האופנה או הנדל״ן, זקוק לשירותי קידום אתרים כדי להצליח.

ממש כמו שאתם משקיעים במוצרים או בשירות שלכם ובהעסקת של כוח אדם מקצועי ומיומן, כך חשוב מאוד שתשקיעו בקידום אתרים. זוהי השקעה טובה לטווח ארוך, ואתם צפויים ליהנות מהפירות שקידום אתרים מניב לאורך זמן. 

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מקצועי, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.