טיפים עבור בונה אתרים וכל מי שבתהליך בניית אתר

כולם בונים אתרים בצורה מצוינת, וכך צריך לעשות ב2021. אבל לאחר הבנייה אתם רוצים לקדם את האתר, כי ללא קידום האתר לא שווה כלום. אתר בלי קידום זה בערך כמו קיוסק בסמטה של נמל אשדוד, אף אחד לא מכיר ואף אחד לא מגיע אליו גם לא דרך החיפוש בגוגל, לא יגיעו לאתר שלכם אם לא תשלחו בעצמכם  אליו את הURL של האתר.

 

בניית אתר צריכה קידום אך לקידום יש את הכללים שלו, ולבניית אתר יש הכללים שלו אז בואו נציג את הנקודות שיש להקפיד עליהם, כדי שלאחר שכבר בניתם את האתר מקדם האתרים לא יהרוס לכם את העיצוב ואת כל מה שבניתם.

5 כללים שיש להקפיד עליהם בבניית אתרים ביחד עם קידום אתרים

  • אפיון אתר – עץ אתר
  • חובת כתיבת טקסט
  • בלוג פוסט
  • הדואר ופוטר 
  • כותרת ראשית

אפיון אתר – עץ אתר

לפני הכל אתם רוצים לדעת אלו דפים יש לפתוח, וכמה דפים בכלל יהיו באתר. לדוגמה אתם מתעסקים למשל בתיווך דירות במקומות שונים. אם לא עשיתם מחקר מילים מקצועי עם מקדם אתרים, אתם יכולים לכתוב הרבה דברים בדף אחד שצריכים להיות בהחלט בנפרד. 

עבור קידום אתרים כל דף צריך להיות מיוחד לביטוי מסוים, כגון מתווך נדל”ן זה יכול להיות דף הבית. ( אל תבינו אותי לא נכון, אותו הביטוי מתווך נדל”ן יכול לכלול מתווכים, מתווך, מתווך דירות) אבל מתווך באנגלית, או כמה עולה מתווך זה כבר צריך להיות דף ספציפי אחר שיסביר מדוע אתם לוקחים כסף עבור התיווך ועוד.. 

אם כללתם בתוך התוכן של האתר מחיר, כגון בדף הבית זו לא בעיה, אבל לא נוכל לקדם בהצלחה את הדף עם ביטויים תחרותיים שהמתחרים שלכם בנו, יש ליצור דף ספציפי לביטוי כמה עולה מתווך.

לכן לפני שאתם בונים דף אחד או קובעים איזה דף צריך, תעשו מחקר מילים עם חברת קידום אתרים וכך תרוויחו פעמיים. תקבעו ביחד איזה דף יהיה מקודם ובאיזה ביטוי ובכלל כמה דפים יש לבנות לפי מחקר המילים, ואם כל דף צריך להיות עיצוב שונה או יכול להיות באותו עיצוב אך עם תוכן שונה.

חובת כתיבת טקסט

תמונות וידאו חשובים באתר ומביאים חווית משתמש מצוינת,  עד שמסתכלים בתמונות או בוידאו הגולשים נשארים בדף, אך אי אפשר לקדם אתר ללא תוכן. גוגל רוצה תוכן. כמה תוכן צריך זה יהיה תלוי באיזה תחום אתם מתעסקים ובאיזה ביטוי , אבל מומלץ לפחות לכתוב 300 מילים מינימום בכל דף.

בלוג פוסט

לכל אתר יש את דף הבית, אודות, צור קשר, ודף שירות שמסביר את השירותים שלכם עד כאן זה מוכר וברור. אך עבור קידום אתרים אתם צריכים דף בלוג, ודף פוסט. אני אסביר: דף בלוג הוא דף הכולל כל הפוסטים שתכתבו בעתיד, ופוסט זה יכול להיות מאמר, כתבה שמסקרים נושא ספציפי, כגון פוסט יכול להיות על מתווך באנגלית, מתווך בתל אביב ועוד.. 

עליכם לקבוע להתחיל עם המעצב או\ו בונה אתרים איך יראו הדפים הללו, איזה תמונות יהיו ועוד. 

הדר ופוטר של האתר

גוגל זוחל כל אתר כאשר הוא בא בצורה מלמעלה למטה , דבר ראשון הוא זוחל ומאנדקס מה שבראש האתר ושיורד למטה בדף, לכן דבר ראשון גוגל מזהה את הכותרת TITLE של האתר ואחרי זה תיאורDescription  לאחר מכן זה הסדר של האתר שלכם ומתחיל עם הכותרת ראשי(H1) וכך הלאה.

מדוע זה חשוב? כי המילה שהכי חשובה לכם – תיצרו בסרגל עליון באנגלית header של הדף, כך אתם מודיעים לגוגל מהו הדבר העיקרי שאתם רוצים לקדם, ועוד נקודה חשובה היא שהסרגל העליון מקשר את כל הדפים באתר כי הוא מופיע בכל דף. קישורים חשובים לקידום – גם קישורים פנימיים חשובים וכאשר אתם קובעים מה יהיה בהדר שלכם קבעתם ו”אמרתם” לגוגל איזה דף אתם רוצים לקדם, מה דפים הכי חשובים עבורכם שגוגל יקדם אותם דפים.

אבל הסרגל העליון יש לו הגבלות לגבי כמה אתם יכולים להכניס בשורה אחת. אך אין בעיה בכלל  אפשר לעשות חילוק נכון בין הפוטר ובין ההדר של האתר כגון: בהדר תשימו מילה- מתווך נדל”ן או מתווך דירות ולמטה תשימו את האזור שלכם, כגון מתווך בתל אביב ו\או מתווך במקור ברוך ועוד , אבל בונה האתרים חייב לדעת שאתם רוצים בכלל לשים מילות מפתח בפוטר, כדי שכך הוא יבנה את האתר.

עוד חשוב שיהיה בפוטר את הכותבת שלכם, כי זה מעלה את האימון של הגולש שזה לא סתם אתר, אלא יש כאן בעלים לאתר, גם בעיני גוגל זה חשוב כי הוא יקדם יותר באזור שהעסק שלכם קיים.

כותרת ראשי בתוך האתר 

אם אתם כותבים מאמר, חשוב לזכור שיש כותרת ראשית, כותרת משנית ועוד.

 גם בעולם הדיגיטלי ובאתר שלכם יש כותרת משנית ועוד. כיצד זה נקרא באתר שלכם בקוד של HTML הכותרת הראשית? H1 כותרת משנית H2 אתם מבינים!

H1, H2,H3 יש לזה גודל שונה, והמעצב מסתכל רק איך הגודל ונראה בפועל, ומקדם אתרים מסתכל שיהיה רק H1 בכל דף ותהיה היררכיה נכונה בדף. אם בונה האתרים שם את כל הכותרות בH1 , אז אתם לא תתקדמו בגוגל ותאמינו לי שראיתי דף שהיה עם 15 כותרת ראשי וכולם היו H1…

אם אתם צריכים עזרה לבנות אתר בצורה נכונה שיהיה כולל קידום אתר על תהססו להתקשר אלי, אשמח לעזור לכם.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים. קידום אתרים בירושלים