10 סיבות למה חשוב שמקדם אתרים יבנה לך את האתר

היררכיה נכונה לאתר היא תכנון מבנה הדפים באתר המבוסס על חלוקה היררכית של התוכן. היררכיה נכונה חשובה משתי סיבות מרכזיות: ראשית, היא תורמת לחוויית המשתמש. היררכיה נכונה מאפשרת לגולשים למצוא בקלות את המידע שהם מחפשים, ומספקת להם חווית גלישה נוחה. שנית, היא מהווה גורם מרכזי בתהליך הקידום האורגני בגוגל. האלגוריתם של גוגל עושה שימוש במספר גורמים כדי לקבוע את הדירוג של אתרים בתוצאות החיפוש, כאשר אחד הגורמים החשובים הוא חווית המשתמש.

דוגמה להיררכיה של אתר 

היררכיה נכונה לאתר זה תכלול את המרכיבים הבאים:

    • עמוד הבית:gnus הבית הוא הדף הראשי של האתר, והוא צריך לכלול מידע כללי על החנות, כגון מוצרים, קטגוריות, וכן הלאה.
    • קטגוריות: קטגוריות מחלקות את התוכן באתר לנושאים שונים. לדוגמה, באתר של חנות נעליים יכולות להופיע קטגוריות כגון נעלי גברים, נעלי נשים, נעלי ילדים, נעלי ספורט, וכן הלאה.
    • תתי קטגוריות: תתי קטגוריות מחלקות את התוכן באתר לנושאים ספציפיים יותר. לדוגמה, בקטגוריה של נעלי ספורט יכולות להופיע תתי קטגוריות כגון נעלי ריצה, נעלי כדורגל, נעלי כדורסל, וכן הלאה.

כיצד משפרת היררכיה נכונה את הדירוג בגוגל?

האלגוריתם של גוגל אוהב אתרים בעלי היררכיה נכונה, מכיוון שהם מספקים חווית משתמש טובה יותר. כאשר אתר בעל היררכיה נכונה מופיע בתוצאות החיפוש, הגולשים נוטים לגלוש בו זמן רב יותר, לחקור יותר עמודים ואף לשוב אליו בעתיד. כל אלו הם גורמים שהאלגוריתם של גוגל לוקח בחשבון בעת קביעת הדירוג של אתרים.

 

לדוגמה, פנה אלי לקוח בעל אתר איקומרס המשווק אוכל מוכן לשבת. אחד מהשינויים העיקריים שנערכו באתר שלו היה תכנון היררכי של התוכן המופיע בו. הטמעת ההיררכיה הנכונה באתר הביאה לשיפור משמעותי בדירוגו בתוצאות החיפוש בגוגל. בתוך חודש אחד, האתר קפץ מסוף הדף הראשון למקום הראשון.

היררכיה נכונה מביאה לתוצאות גם בעולם האמיתי: לפניכם התוצאות מהחודש הראשון, בו אתר הלקוח קפץ מסוף הדף למקום הראשון:

 

היררכיה נכונה מביאה לתוצאות גם בעולם האמיתי: לפניכם התוצאות מהחודש הראשון, בו אתר הלקוח קפץ מסוף הדף למקום הראשון:

 

website hierarchy - היררכיה של אתר 2
website hierarchy - היררכיה של אתר 1

טיפים ליצירת היררכיה נכונה לאתר:

–        התחילו מהתחומים העיקריים שבהם עוסק האתר ועברו בהדרגה אל הפרטים הקטנים: תחילה, בחרו את הנושאים הגדולים ביותר שאתם מעוניינים שבהם יעסוק האתר שלכם. לאחר מכן, חלקו את אותם נושאים לתתי קטגוריות.

–        חשבו על המשתמש: אשר אתם יוצרים את המבנה ההיררכי של האתר שלכם, עליכם להתמקד בצרכים של המשתמש. מה הוא מעוניין למצוא באתר שלכם? כיצד ניתן להקל על ההתמצאות באתר?

אם אתם מעוניינים לשפר את מיקום האתר שלכם במנועי החיפוש, השאירו תגובה ונחזור אליכם בהקדם.

קוראים לי יהושע רץ ואני עוסק בקידום אתרים כבר למעלה מחמש שנים – מקידום אורגני ועד לקידום ממומן, מעסקים קטנים בישראל ועד לחברות בין לאומיות. עם כל לקוח שהתחלתי לקדם, עמדה בפניי שאלה אחת: איך גם אני, וגם הלקוח, יכולים להרוויח יחד?

כשאני עובד עם לקוח, אני מעוניין ליצור מערכת יחסים חזקה ומועילה. אני רוצה להבין את העסק שלו, את הצרכים שלו ואת המטרות והיעדים שלו. שמתי לעצמי כמטרה להיות שותף לדרך, ולא רק איש מקצוע שמספק שירות.

אני מאמין שכאשר יש חיבור אמיתי עם הלקוח, ניתן לעבוד יחד בצורה יעילה יותר. אנחנו יכולים להבין אחד את השני טוב יותר, ולמצוא פתרונות יצירתיים לבעיות. אנחנו יכולים גם לבנות אמון הדדי, דבר חשוב במיוחד ליחסים עסקיים. אני מעוניין לעזור ללקוחות שלי להצליח. אני רוצה לראות אותם גדלים ומצליחים. אני מאמין שדרך עבודה משותפת, אנחנו יכולים להשיג את המטרות האלו.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.