7 טיפים לכתיבת מטא טייטל (Meta Title) לעמוד בצורה מקצועית

טיפ מס’ 1 – כללו את מילות המפתח הרלוונטיות בכותרת:

על תגית הכותרת לכלול את מילות המפתח שעליהן אתם מעוניינים לקבל דירוג. זאת, מפני שגוגל משתמשת במילות המפתח שמופיעות בתגית הכותרת שלכם כדי לקבוע את הדירוג של האתר שלכם בתוצאות החיפוש. לכן, חשוב לוודא שהכותרת שלכם כוללת את מילות המפתח הרלוונטיות לתוכן של העמוד.

טיפ מס’ 2 – על הכותרת להתחיל במילות המפתח הרלוונטיות:

גוגל מתייחסת למיקום של מילות המפתח בתגית הכותרת שלכם. ככל שמילות המפתח הרלוונטיות יופיעו בתחילת הכותרת, כך תגדל הסבירות שהכותרת שלכם תקבל דירוג גבוה יותר.

טיפ מס’ 3 – יש לשלב בכותרת התייחסות לכוונת המשתמש:

גוגל מייחסת משקל אף למניעים של המשתמש כאשר הוא מזין במנוע החיפוש את מילת המפתח. לכן, חשוב לשלב בכותרת שלכם מידע שיהיה רלוונטי לכוונה של המשתמש. לדוגמה, אם אתם כותבים על מחשבים ניידים, אתם יכולים להוסיף לכותרת מידע על סוג המחשב הנייד, על המחיר שלו, או על התכונות שלו.

טיפ מס’ 4 – עליכם לשלב אלמנט של גירוי שיאפשר לכם לקבל יחס הקלקה גבוה:


יחס הקלקה (CTR) הוא היחס בין מספר הפעמים שאנשים הקליקו על הכותרת שלכם למספר הפעמים שהכותרת שלכם הוצגה בתוצאות החיפוש. ככל שיחס ההקלקה שלכם גבוה יותר, כך יגדלו הסיכויים שאנשים יגיעו לאתר שלכם.
כדי לשפר את יחס ההקלקה שלכם, תוכלו לשלב בכותרת שלכם אלמנט של גירוי, כגון הצעה, שאלה, או ביטוי שיעורר את הסקרנות של הגולשים.

טיפ מס’ 5 – יש לשלב את סיומת האתר או הדומיין בכתיבת הטייטל (כותרת העמוד):


גוגל מתייחסת לסיומת האתר או הדומיין שלכם כאשר היא קובעת את הדירוג של האתר שלכם בתוצאות החיפוש. לכן, חשוב לשלב את סיומת האתר או הדומיין שלכם בכותרת שלכם.

טיפ מס’ 6 – שלבו אלמנט גירוי מספרי או השתמשו באימוג’י שיאפשר לכם להתבלט:


שימוש באלמנטים אלו יכול לעזור לכם להתבלט בתוצאות החיפוש ולהגדיל את יחס ההקלקה שלכם.

טיפ מס’ 7- כתבו את הכותרת בצורה תמציתית ככל האפשר, אבל הימנעו מכותרת קצרה מדי:


גוגל מאפשרת לכם לכתוב כותרת באורך של עד 70 תווים. עם זאת, חשוב לשמור על הכותרת תמציתית ככל האפשר, תוך כדי שמירה על כל המידע הרלוונטי.

לסיכום


כותרת ראשית היא כלי חשוב לקידום אורגני בגוגל. יישום נכון של הטיפים שהוצגו במאמר זה תאפשר לכם לנסח כותרות מקצועיות שיסייעו לכם לקבל דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש ולהגדיל את כמות הגולשים המגיעים לאתר שלכם. אם אתם מעוניינים בטיפים נוספים שיקפיצו את העסק שלכם לשלב הבא – הגעתם למקום הנכון! אנחנו ב-RY DIGITAL מתמחים בכל הקשור לקידום אתרים מקצועי, החל בכתיבת תוכן, עובר בשיווק ופרסום בדיגיטל וכלה בקידום אתרים אורגני. אנו מעסיקים את צוות המומחים הטוב ביותר, על מנת להבטיח שהשירות שתקבלו יהיה השיקות האיכותי והמקצועי ביותר. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.