כיצד לבחור מקדם אתרים מקצועי?

כיצד לבחור מקדם אתרים מקצועי?

מקדם אתרים מקצועי בגוגל הוא איש מקצועי שתפקידו לסייע לבעלי אתרים להופיע במיקום אטרקטיבי בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל. תחום קידום האתרים מכונה בלעז SEO (Search Engine Optimization) , קרי, אופטימיזציה למנועי החיפוש. בעידן הטכנולוגי, בו לכל עסק נוכחות מקוונת, תהליך קידום אתרים אינו מהווה עוד מותרות, אלא פעולת שיווק הכרחית עבור העסק שלכם.

ככלל, קידום אורגני במנועי החיפוש הינו ערוץ שיווקי הרלוונטי לרובם המוחלט של העסקים, לאור העובדה שהוא מרחיב בצורה משמעותית את פוטנציאל המכירות של העסק המקודם. הסיבה לכך פשוטה – כיום, כולם משתמשים בגוגל על מנת לחפש עסקים או שירותים. בניגוד לגולשים ברשתות החברתיות, אנשים שמבצעים חיפוש בגוגל הם בעלי התעניינות או כוונת רכישה, שהופכת אותם ללקוחות פוטנציאליים.

בשנים האחרונות קידום האתרים הפך מסובך בהרבה מכפי שהיה לפני כעשור, מפני שגוגל שדרגה בצורה דראסטית את האלגוריתם שלה, על מנת שיזהה ניסיונות קידום של אתרים ואף ינקוט בסנקציות נגד אתרים שעברו תהליך קידום. כתוצאה מכך, כיום יותר מאי פעם, חשוב לבחור במקדם אתרים מקצועי, שיתמרן את האלגוריתם של גוגל ויאפשר לכם להופיע בראש עמוד התוצאות.

כיצד לבחור מקדם אתרים מקצועי? בעיה לא פשוטה

 

ממה מורכב תהליך קידום האתרים האורגני?

קידום אתרים אורגני הוא קשת רחבה של פעולות הכוללת שיפור תגיות מטא וכותרות באתר, כתיבת מאמרים בעלי תוכן מקורי ומקצועי, פניה לאתרים חיצוניים במטרה להשיג לינקים חיצוניים לאתר שלכם על מנת לשפר את דירוגו בגוגל, הגדרת תגיות ALT עבור התמונות המופיעות באתר, שיפור מהירות האתר ונוחות השימוש בו ומעקב אחר השינויים שעורכת גוגל באלגוריתם שלה חדשות לבקרים.

אם חטפתם סחרחורת מכמות האינפורמציה המובאת לעיל, אתם לא לבד. מרבית בעלי העסקים אינם מחזיקים בידע ומהמומחיות בתחום שמאפשרת להם לקדם אתרים באופן אפקטיבי. לכן, חשוב לפנות לשירותיו של מקדם אתרים ולהבטיח כי האתר שלכם יזכה לחשיפה שהוא ראוי לה.

מדוע קשה למצוא מקדם אתרים מקצועי?

הבעיה המרכזית בענף קידום האתרים טמונה בתנאי הכניסה הנמוכים למקצוע. למעשה, כל תלמיד תיכון עם מחשב נייד שראה מספר סרטוני הדרכה בתחום יכול להתחיל לעסוק במקצוע ולהציע את שירותיו ללקוחות. כתוצאה מכך, ישנם מקדמים רבים בשוק שאינם עומדים בסטנדרטים המקצועיים המינימליים ועושים שם רע לענף.

לאור מספרם הרב של אנשי הקידום שניתן לבחור מהם, שלפי מיטב ההערכות עומד על כמה אלפים, נשאלת השאלה איך אפשר לבחור במקדם האתרים הנכון. אכן, מציאת מקדם אתרים מומלץ הינה משימה לא פשוטה כלל ועיקר.

 

כיצד לבחור במקדם האתרים המתאים?

במידה שאתם מחפשים מקדם אתרים, חשוב לבחור במקדם מקצועי ואמין הפועל בשקיפות. להלן מספר קריטריונים שיסייעו לכם לבחור את המקדם המתאים לכם:

ידע מקצועי:

מקדם אתרים צריך להיות בעל ידע וניסיון רב בתחום קידום האתרים. עליו להיות מעודכן בחידושים האחרונים בתחום ולדעת איך ליישם את הטכניקות הנכונות כדי לקדם את האתר שלכם הישר לראש תוצאות החיפוש בגוגל. בדומה לתחומים רבים אחרים, כדאי לדבר עם לקוחות קודמים על מנת לקבל המלצות על אודות המקדם שאתם מתעניינים בו.

כך, תוכלו לדעת ממקור ראשון האם המקדם הוא בעל הכישורים הנדרשים על מנת להביא את האתר שלכם הישר לראש תוצאות החיפוש בגוגל. ידע מקצועי בא לידי ביטוי על פי רוב ב”רעב” לתחום. כך, מקדם אתרים מקצועי יהיה בעל תשוקה אמיתית לתחום, שמאפשרת לו לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנשים שחיים את התחום יהיו מעודכנים בכל המגמות והשינויים שמתרחשים בענף, דבר שיביא למיצוי הפוטנציאל של האתר שלכם.

מחיר אטרקטיבי:

חשוב לבחור מקדם אתרים שמציע מחיר אטרקטיבי ביחס לשירותים שהוא מציע. עם זאת, חשוב לא להתפשר על איכות השירות שאתם מקבלים ולהתפתות להצעות זולות במיוחד. כלומר, מחיר הקידום האורגני אינו צריך להיות זול, אלא הוגן. כחלק מכך, עליכם לוודא כי תנאי העבודה והחוזה שעליו אתם חותמים עם מקדם האתרים אינם חורגים מהנורמה המקובלת בשוק. ככלל אצבע, עלות קידום אתרים ממוצעת נעה בין 2,000 ל-5000 שקלים.

על פי רוב, מקובל לחתום על חוזים לשישה חודשים עד שנה מראש, הכוללים לפחות תחנת יציאה אחת. הסיבה להתחייבות זו טמונה במשך הזמן שנדרש על מנת להשיג תוצאות במסגרת תהליך קידום אתרים אורגני. בניגוד לקידום אתרים ממומן, שמביא באופן מלאכותי את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש, קידום אורגאני הוא תהליך שנמשך מספר חודשים עד לקבלת תוצאות.

שקיפות:

מקדם אתרים צריך להתנהל בשקיפות מלאה בכל הנוגע לשירותים שהוא מספק והסכומים שהוא גובה. עליו להיות מסוגל להסביר לכם בפירוט מהם הצעדים שבהם הוא נוקט על מנת לקדם את האתר שלכם וכיצד התהליך עובד, הן מן הבחינה הטכנית והן מן הבחינה המהותית. למרבה הצער, מקדמים רבים מציעים ללקוחותיהם חתולים בשק.

כלומר, הלקוח משלם ממיטב כספו בכל חודש, מבלי לדעת באמת מה הוא מקבל. כפי שאסביר בהמשך, אין סיבה להסתפק בדוח חודשי הכולל כמה גרפים או מידע על מיקום האתר שנלקח מגוגל אנליטיקס. מקדם אתרים מקצועי לא יסתיר מכם אף אינפורמציה הנמצאת ברשותו. לכן, מקדם אתרים מקצועי יספר ללקוחותיו אילו פעולות קידום התבצעו במהלך החודש, אילו שינויים נערכו באתר ואילו קישורים חדשים נבנו, האם נוספו תכנים חדשים, האם חלו שינויים בטייטלים שונים באתר, אילו שינויים טכניים התבצעו באתר וכיוצא באלה.

אמינות:

מקדם אתרים טוב הוא מקדם אתרים שאפשר לסמוך עליו. עליו להיות מסוגל לעמוד בזמנים וביעדים שהוא מציב, להתנהל עמכם בשקיפות ולא להוליך אתכם שולל.

הנפקת דוחות מיקומים:

חברות קידום אתרים מקצועיים מספקות ללקוחותיהן דוחות מיקומים שוטפים אשר מציגים להם בבירור את התקדמות האתר שלהם בתוצאות החיפוש בגוגל. על הדוחות להיות ברורים ולכלול את המיקום של האתר שלכם, כמו גם את הביטויים ומילות המפתח שעל בסיסם הוא דורג כפי שהוא דורג.

הנפקת דוחות פעילות חודשיים:

 מקדם אתרים מקצועי יספק לכם דוחות פעילות חודשיים שבהם תוכלו לראות בבירור באילו פעולות הוא נקט על מנת לקדם את האתר שלכם בחודש האחרון. הדוחות צריכים לכלול את המשימות שהמקדם ביצע, כמו גם את התוצאות שהושגו.

תכנון אסטרטגי:

 ההבדל בין קידום אתרים חובבני לבין קידום אתרים מקצועי הוא היעדרה או קיומה של אסטרטגיית קידום מקיפה. האסטרטגיה צריכה להיות מותאמת לצרכים וליעדים של העסק שלכם, ועליה לקחת בחשבון את התחרות בתחום שלכם.

הוכחות לתוצאות:

מקדם אתרים צריך להיות מסוגל להראות לכם הוכחות לתוצאות שהוא השיג, הן עבור האתר שלכם והן עבור לקוחות אחרים. הוכחות אלו יכולות להיות בדמות דוחות מיקומים, דוחות פעילות או המלצות מלקוחות. במילים אחרות, אתם לא צריכים לשכור את שירותיו של המקדם הטוב ביותר בישראל, אולם מקדם מקצועי יהיה מחויב לספק לכם הוכחות בשטח, הכוללות תוצאות של עבודה עם לקוחות קודמים לרבות טבלאות מיקומים, גרפי עליה אורגאנית בגוגל אנליטיקס וכן הלאה.

לסיכום – הכירו את יהושע רץ

במאה העשרים ואחת, כל בעל עסק צריך נוכחות חזקה ברשת. הדרך הטובה ביותר להבטיח חשיפה לאתר האינטרנט שלכם היא ביצוע קידום אתרים אורגני. על מנת להבטיח שאתם מנצלים את כספיכם בצורה היעילה ביותר, חשוב לפנות למקדם אתרים מקצועי ומנוסה, המתנהל בשקיפות, דוגמת יהושע רץ. יהושע הוא “שחקן נשמה” – הוא נותן מעצמו 200% בכל פרויקט שהוא לוקח, משקיע השקעה רבה בכל עמוד באתר, וממש מתנהל כאילו היה מדובר באתר שלו. באמצעות הניסיון הרב שהוא צבר בקידום אתרים, הרצון הבלתי פוסק שלו ללמוד והיחס הנהדר שהוא מעניק לכל לקוח ולכל אתר, הפך יהושע לאחד ממקדמי האתרים הטובים בארץ. לקוחותיו של יהושע נהנים מקפיצות משמעותיות במנועי החיפוש, והם מעידים עליו שמדובר במומחה לקידום אתרים ומומלץ בחום לפנות אליו. אתם מוזמנים לפנות עוד היום ליהושע כדי להתחיל לקדם את האתר שלכם בדרך להצלחה.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.