גיוס תרומות באינטרנט

גיוס תרומות באינטרנט או איך לקבל 120 אלף דולר מגוגל?

גיוס תרומות באינטרנט - להבין את השיטה

אחד האמצעים שבהם ניתן להפיק את המקסימום מהרשת הוא נושא גיוס תרומות באינטרנט. אולם כדי להגיע למטרה זו בהצלחה רבה, יש קודם להבין את השיטה כיוון שבסופו של דבר לגייס תרומות זו אינה פעולה פשוטה אלא היא דורשת מומחיות. חברת גוגל נותן לעמותות 120000 דולר $ לעמותות בשנה לפרסום. כל חודש 10000 $ . זה לא נותן בכסף מזומן אלא יכול להשתמש את מערכת גוגל אדס GOOGLE ADS . שם בתוך המערכת שבדרך כלל חברות קטנות וגדולות כאחד מפרסמים “מבזבזים” אלפי שקלים עבור שיווק באינטרנט. חברת גוגל נותן להשתמש את המערכת בחינם עד 10000 $ לחודש. אפשר להשתמש את המערכת עבור גיוס תרומות באינטרנט. אבל גם עוד כל עמותה יכול להשתמש לצורך שלו. פרסום מאמרים, פרסום תכניות  ועוד… זה בסך הכל פרסום בתוך גוגל בחינם בסך 10 אלף $ בחודש. וכמובן עוד חשוב שכל אחד יכול לבקש תרומה, השאלה היא מי יענה בחיוב לנושא של גיוס תרומות באינטרנט ויסכים לתרום.

גיוס תרומות באינטרנט - להכין קמפיין איכותי

כדי למשוך לקוח או במקרה זה גולש להצטרף ולתרום בכל גיוס תרומות באינטרנט, זו אמנות שלמה בפני עצמה, יש כאלו שממגנטים לקוחות וגולשים ויש כאלו שלא מצליחים, השאלה היא מהו ההבדל -מדוע אחד מצליח והשני לא? כאן אנחנו נכנסים לתמונה ביצירת קמפיין של גיוס התרומות שלכם בגוגל אדס GOOGLE ADS, וכמו כל קמפיין אחר צריך לעשות זאת בחכמה ללא טעויות שיצרו אפקט הפוך. חייב להכיר את מערכת ממשק של גוגל. ולא מספיק להכיר באופן הרגיל הסטנדרטי אלא מומחיות מיוחדת לממשק לעמותות. קמפיין של גיוס תרומות באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט הוא ללא ספק מורכב יותר. RY DIGITAL MEDIA מומחה בקידום ממומן בגוגל.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

שיווק באינטרנט

אי אפשר היום לקדם עסק בלי חברת שיווק דיגיטלי מקצועית. אני מציע שירותי שיווק באינטרנט אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

עדיין מתלבטים... אז ניתן לכם עוד הסבר על קצה המזלג מהו גיוס תרומות באינטרנט ? ומה אנחנו יכולים לעשות עבורכם!

להגדיר את התכנית - מחקר מילים

אם בחרנו בקמפיין בגוגל. תהליך העבודה מה ואיך אנחנו רוצים להופיע בעיני הגולשים. אחד צריך לעשות זה מילת מחקר. זה לב הקמפיין אם בחרנו מילים לא נכונים אז לא מגיעים לגולשים נכונים שמוכנים לתת תרומה לעמותה שלכם. אבל כמו שאמרנו  לא רק גיוס תרומה באינטרנט אלא פרסום כללי של העמותה. חשוב להבין שלא מדובר במערכת קלה, נצטרך לפעול ביעילות ובמהירות.  מעבר שימוש במערכת גם צריך לדעת איך לכתוב מודעות עבור הגולשים שבאמת יתרמו. גם נצטרך להתמקד בקמפיין בעל השפעה רבה יותר מבחינה רגשית על הגולש, וכך גם יחליט וירגיש חופשי כמה לתרום, וכמובן העובדה שאין הגבלת זמן והקמפיין קיים לאורך השנה כולה, זהו יתרון שיוכל לפעול בכל שלב לטובת גיוס התרומה.

גיוס תרומות באינטרנט ry digital media מומחים לגיוס תרומות באינטרנט

בדיקת אתר

כאשר מגיעים לתכנן גיוס תרומות חשוב על כן לבדוק את האתר שלכם, כלומר עד כמה הוא מושקע, מקצועי ומושך את הגולש לבקר בו. אתרים תמיד זקוקים לשיפורים בכל עת והערות מקצועיות יוכלו רק להועיל לכל אתר לקדם את המכירות שבו, ובוודאי כאשר מדובר בגיוס תרומות הרי המשימה קשה יותר, לגבות כסף מגולשים מיוזמתם האישית וכיוון שהם התנדבו לזה, זו תהיה משימה מורכבת יותר לביצוע ולנראות של האתר שלכם יהיה משקל רב בנושא זה. נצטרך גם לציין סכומים שונים לתרומה וכן נצטרך להציע סוג של פרס או תשורה על כל תרומה, וכך הסיכויים שנקבל את התרומה יכולים להיות גבוהים אם נציע לכל גולש פרס מספיק שווה כך שהוא מרגיש בעצם שהוא לא תרם אלא קנה משהו.

קידום אורגני בגוגל עבור עמותות

ומה לגבי הנראות של האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל? אם לא תופיעו במנועי החיפוש אתם עלולים להעלם לחלוטין, וזה קורה שוב בשל ניהול לא נכון של אתר גיוס התרומות ברשת, לגוגל מגוון אפשרויות לבדוק עד כמה האתר שלכם דורש שיפור, ואנו כאן נסייע לכם בכל הנדרש לשיפור בצורה המקצועית ביותר – למשל האם אתר התרומות תקין, האם אפשר לתרום בצורה פשוטה ללא תקלות ובאופן בטיחותי, מהיר שנותן גם הרגשה טובה שעשית מעשה טוב וכיוצא באלו.

לאחר פרק זמן מסוים צריך לבחון את התוצאות וגם כאן תיבחן המקצועיות של המקדם – האם מיקומו של האתר השתפר והוא מופיע בעמוד הראשון ובין התוצאות העליונות? האם גולשים נכנסים ומשוטטים בין המאמרים או חלונות האתר? כמה מהם יצרו קשר או ביצעו רכישה? לאחר ניתוח נכון של הנתונים האלה אפשר יהיה לשפר את התוצאות, לבצע פעולות שונות ולהביא לכדי תוצאות טובות יותר שישביעו את רצונו של בעל העסק. לא מתפשרים על שירות מקצועי ומעולה של קידום אתרים בירושלים.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.