8 סיבות מדוע העסק שלכם זקוק לקידום אתרים

בימינו, המפתח להצלחת העסק הוא קידום אתרים. זו הדרך להגדיל את ההכנסות שלכם ולמשוך לקוחות חדשים. תפקידו של מקדם אתרים הוא לבצע שלל פעולות המכונות ״אופטימיזציה למנועי חיפוש״ (SEO- Search Engine Optimization) – כלומר להתאים את האתר שלכם לדרישות של מנוע החיפוש, על מנת שהאתר שלכם יופיע במיקומים הראשונים בגוגל. אם אתם תוהים לעצמכם כיצד קידום אתרים יסייע לעסק שלכם, אז הנה לפניכם 8 סיבות מדוע כדאי לכם להיעזר בשירותי קידום אתרים:

הזרמת תנועה איכותית לאתר שלכם לטווח ארוך

הידעתם? תעשיית קידום האתרים מוערכת ב-65 מיליארד דולר. הסיבה לכך היא שמדובר בשיווק הדיגיטלי הטוב ביותר עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. באמצעות קידום אתרים, תוכלו להגדיל את הטראפיק (התנועה) של הגולשים לאתר שלכם. קידום האתר שלכם יבטיח שכאשר גולש יקליד מילת מפתח הקשורה לתחום העסק שלכם, הוא ימצא את האתר שלכם במיקומים הראשונים בגוגל. בשל כך, מדובר בתנועה איכותית של אנשים שבאמת מתעניינים בשירותים ובמוצרים שאתם מספקים. בניגוד לבאנרים שחולפים בתוך שניות, קידום אורגני יבטיח את הזרמת הגולשים לאתר שלכם לטווח הארוך.

הלקוחות הפוטנציאלים שלכם נכנסים לגוגל מידי יום

ישנם יותר משני מיליארד אנשים שגולשים ברשת, כש-83 אחוז מהשימוש באינטרנט מתחיל בחיפוש בגוגל. למעשה, ישנם 40 אלף חיפושים בכל שנייה, ו-3.5 מיליארד חיפושים מדי יום. אחד היתרונות החשובים של קידום אתרים, הוא שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם נכנסים מידי יום לגוגל, כך שיש לכם הזדמנויות רבות למשוך את הגולשים לאתר שלכם וכך להגדיל את ההכנסות.

חיזוק המותג שלכם

גולשים נוטים לסמוך על גוגל – אתרים המופיעים במיקומים הראשונים במנוע החיפוש נתפסים כאמינים יותר לעומת אתרים אחרים. באמצעות קידום האתר שלכם, תוכלו לחזק את המותג שלכם, להגביר את האמינות שלכם בתחום ולהעלות את המודעות של הגולשים לעסק שלכם.

משתלם לאורך זמן ומחזיר את ההשקעה

החזר השקעה, הידוע בכינוי ROI – Return on Investment, הוא המדד לפיו תוכלו לבחון האם ההשקעה הכלכלית שלכם משתלמת. לפי מחקר שנערך, קידום אורגני יכול להגדיל את ההכנסות של העסק ב-40 אחוז. בשל כך, קידום אתר הוא משתלם מאוד ומחזיר את ההשקעה שלכם.

קידום אורגני משבח את ערך האתר

מקדם האתרים מבצע שלל פעולות על מנת לקדם את האתר, ואחת מהן היא באמצעות שיפור חווית המשתמש באתר האינטרנט. כך למשל, הוא דואג לטעינה מהירה יותר של הדפים,  העלאת מאמרים איכותיים ומקוריים, שיפור מבנה האתר והניווט בו, עדכון העיצוב לעיצוב רספונסיבי (התאמת תצוגת המסך לגדלי מסכים שונים) ועוד. תהליך זה ישפר את הערך של האתר שלכם, ויעניק לגולשים שלכם חווית גלישה טובה יותר.

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

לנצח את המתחרים

לא משנה באיזה תחום העסק שלכם, סביר להניח שהמתחרים שלכם נעזרים בשירותי קידום אתרים. מחקר מצא ש-61 אחוז מהעסקים מציבים את הקידום האורגני בראש סדר העדיפות שלהם. לכן, אם אתם רוצים לנצח את המתחרים שלכם ולא להישאר מאחור, אתם חייבים לקדם את האתר שלכם.

קידום אתרים אידיאלי עבור עסקים קטנים ובינוניים

אסטרטגיית קידום אתרים היא יעילה במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים. חברות גדולות שיש להן תקציב שמן יותר, מעדיפות להסתמך על פרסום ככלי למשיכת לקוחות. מכיוון שהחברות הגדולות לרוב לא משקיעות בקידום אתרים אורגני כמו חברות קטנות יותר, לא תצטרכו לעמוד בתחרות מולן ויהיה לכם קל יותר להגיע למיקומים הראשונים בגוגל.

קידום אתרים היא הוצאה זולה יחסית

בניגוד למה שאתם אולי חושבים, אין צורך להשקיע סכומי עתק כדי להגיע לעמודים הראשונים בגוגל. קידום אתרים היא הוצאה כלכלית נמוכה יחסית לעומת פרסום, ולכן היא משתלמת במיוחד ויכולה להתאים גם לתקציב של עסק קטן שנמצא בתחילת הדרך.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מקצועי, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.