בניית אתר מחירים

בניית אתרים היא לא תהליך פשוט במיוחד, ולכן פעמים רבות אנשים שמעוניינים באתר איכותי ומקצועי, לכל צורך שהוא, פונים לבעלי מקצוע בתחום. עם זאת, כמובן שכאשר פונים לבעל מקצוע המחיר מהווה פרמטר לא קטן, ולכאן נכנסת לתמונה שאלת המחיר. אז למה לבניית אתר מחירים שונים וכמה בדיוק עולה לבנות אתר? על כל זאת ועוד ענינו לכם במאמר הבא.

עסקים קטנים עומדים לא פעם בפני התלבטות קשה. מצד אחד פרסום אפקטיבי יכול להוביל אותם להגדלה של מספר הלקוחות, אך הקושי הוא שפרסום כזה דורש תקציב שלא תמיד קיים בעסקים קטנים. אחד הפתרונות האפשריים למצב הזה הוא לבצע את הפרסום באופן עצמאי, בדגש של פרסום ברשת שיכול להיעשות בצורה זולה יותר. כאן נעזור לכם להבין מהי הדרך הנכונה לבצע קידום אתרים לעסקים קטנים גם בתקציב נמוך.

קידום אתרים

קידום אתרים לעסקים קטנים נועד להעלות דירוג של אתר ברשת. בכל הקשה של מילות חיפוש בגוגל, רק התוצאות הראשונות הן רלוונטיות, וכל תוצאה שלא נמצאת בהתחלה לא תקבל חשיפה. בקידום אתרים אנחנו לוקחים אתר קיים ומנסים להגיע למצב שבו בעת הקשה של מילות חיפוש רלוונטיות האתר יופיע באחד המקומות הראשונים. כדי לעשות את זה יש צורך לבצע מספר שינויים באתר, או פשוט לבנות אותו מההתחלה בצורה נכונה. כך ניתן לעשות קידום אתרים לעסקים קטנים.

האתגר הגדול שיש לעסקים קטנים בכל הנוגע לפרסום הוא הקושי להתחיל. לעסק קטן כל הוצאה היא הוצאה משמעותית, ולא תמיד יש תקציב שמאפשר להשקיע באתר איכותי. עם זאת, כיום ישנן פלטפורמות שמאפשרות לכם לבנות אתר בחינם או לכל הפחות בצורה שלא דורשת תקציב גבוה. אם תרכשו את הידע הנדרש לקידום אתרים, תוכלו להגיע למצב שבו אתם מבצעים פרסום אפקטיבי שלא חורג מהמגבלות התקציביות שיש לכם.

בחירת פלטפורמה

השלב הראשון הוא לבחור את הפלטפורמה שבה נבנה את האתר. שתי הפלטפורמות המרכזיות לבניית אתרים הן וויקס ו – וורדפרס. לחברת וויקס יש מוניטין חיובי, והיא בהחלט מאפשרת לכם לבנות אתרים נהדרים. עם זאת, אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם וויקס היא לא בחירה טובה, כיון שזמני הטעינה של הדפים באתר יכולים להיות ארוכים מאוד. הנתון הזה מוריד בצורה משמעותית את הדירוג של האתר, כך שבכל הנוגע לקידום אתרים כדאי לבנות מראש את האתר על וורדפרס.

הבנייה הבסיסית של אתרים בוורדפרס גם היא בחינם, אולם עבור פיצ’רים מתקדמים יש צורך בתשלום. כדאי להבין מראש במה בדיוק כדאי להשקיע לצורך הקידום, וכך תוכלו לבנות אתר שיש לכם יכולת לקדם במחיר יחסית נמוך.

הטמעת קישורים ושיפור זמני טעינה

לאחר שהאתר שלכם בנוי, אתם צריכים להתחיל לבצע הטמעה של קישורים באתר. הטמעת קישורים היא שלב מרכזי בכל קידום אתר, כיון שהיא מצביעה על רמת אמינות גבוהה. לחברת גוגל אין דרך וודאית לבדוק את רמת האמינות שאתם מספקים לגולשים שלכם, אולם קישורים בין האתר שלכם לאתרים אחרים בתחום מצביעים על כך שמדובר על מידע אמין. בנוסף, עליכם לשפר את זמני הטעינה של הדפים באתר כך שהם יטענו כמה שיותר מהר, דבר שגם יעלה את דירוג האתר.

מחקר מילות מפתח

הדבר האחרון שחשוב לעשות הוא מחקר מילות מפתח. לכל מוצר, שירות או בילוי יש מילות מפתח שמאפיינות אותו. מדובר על מילים שכאשר מחפשים את הדבר הזה בגוגל סביר להניח שאלו הן המילים שיוקשו. כדי שדווקא האתר שלכם הוא זה שיופיע במקום הראשון כאשר מחפשים את המילים הללו, עליכם להבין קודם כל מהן אותן מילים ולאחר מכן לבצע הטמעה שלהן באתר בצורה כמה שיותר טבעית.

לסיכום

אם אתם מנהלים עסק קטן, מומלץ ללמוד קידום אתרים לעסקים קטנים. כך תוכלו לפרסם את העסק שלכם בלי להוציא על פרסום.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

מקדם אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.