שיווק באינטרנט לעסקים

שיווק באינטרנט לעסקים: מהם היתרונות של קידום אורגני?

בתחום השיווק באינטרנט לעסקים, ישנן כמה וכמה אסטרטגיות שיווק שונות. האסטרטגיות הבולטות הן קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. לשתי האסטרטגיות האלו יש את היתרונות שלהן, ומומלץ מאוד לשלב את שתיהן כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

 

קידום ממומן היא שיטה שבה אם משלמים כסף כדי שהמודעות המקדמות את האתר שלכם יופיעו בפני הגולשים. שיטה זו יעילה במיוחד כאשר יש לכם תקציב גבוה יחסית ואתם מעוניינים לקבל תוצאות מהירות.

לצד קידום ממומן, ישנו קידום אורגני הנקרא גם אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO- Search Engine Optimization). באמצעות שיטה זו, תוכלו להגיע ללקוחות פוטנציאלית בצורה טבעית (אורגנית). אמנם תצטרכו להמתין זמן רב יותר עד שתראו תוצאות, אך אלו יהיו תוצאות לטווח ארוך שיעזרו לכם לשמור על קהל הלקוחות שלכם. ישנם יתרונות רבים לקידום אורגני והנה כמה מהם לפניכם:

שיווק באינטרנט לעסקים

בניית תדמית אמינה
אתרים המופיעים בעמודים הראשונים בגוגל, נתפסים כאמינים יותר לעומת אתרים שמקודמים באמצעות מודעות בתשלום. אנשים נוטים יותר לסמוך על השירותים והמוצרים שעסקים כאלו מציעים, ולכן באמצעות קידום אורגני תוכלו לחזק את האמינות של המותג שלכם.

 

קידום אתרים משפר את חווית המשתמש

מחקרים מצאו שגולשים נוטים לברוח מאתרים איטיים ומסורבלים המעניקים חווית משתמש רעה. חשוב מאוד להקנות לגולשים שלכם חווית משתמש טובה, שתגרום להם לחזור לאתר שלכם ולשהות בו זמן רב ככל האפשר. במסגרת תהליך קידום אתרים אורגני, מקדם האתר משפר את חווית המשתמש באתר. הוא עושה זאת באמצעות העלאת תמונות איכותיות, עדכון המבנה של האתר כך שיהיה נוח לגלישה, שיפור מהירות טעינת הדפים, העלאת תוכן איכותי ועוד. בזכות חווית משתמש טובה, תוכלו ליהנות מתנועת גולשים רבה יותר לאתר שלכם, אותם ניתן להמיר ללקוחות.

 

העלאת המודעות למותג שלכם
קידום אתרים אורגני משפר כאמור את המיקום של האתר שלכם בתוצאות מנוע החיפוש. כתוצאה מכך, יותר ויותר גולשים יכירו את העסק שלכם ויתחילו להתעניין בשירותים ובמוצרים שאתם מספקים. כך תוכלו להרחיב את קהל הלקוחות שלכם ולהגיע אף לגולשים מעבר לים. השמיים הם הגבול.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי חברת מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

שיווק באינטרנט לעסקים

חיסכון בעלויות הפרסום

קידום אתרים אורגני חוסך מכם את הצורך להשקיע הון בפרסום בפלטפורמות אחרות כמו טלוויזיה, רדיו ועיתון. כאשר האתר שלכם ממוקם גבוה בתוצאות החיפוש, אינכם חייבים לשלם סכומי עתק על תשדירי פרסומת. אמנם עליכם לשכור את שירותיו של מקדם אתרים, אך מדובר בעלויות נמוכות לעומת פרסום בשיטות מסורתיות. מעבר לכך, תוצאות הקידום האורגני נשמרות לאורך זמן, לעומת פרסומת בטלוויזיה שחולפת בתוך שניות.

 

פנייה לקהל היעד
כאשר אתם בוחרים לפרסם את העסק שלכם בשיטות הפרסום המסורתיות, אתם עלולים לפנות לאנשים שהמוצרים או השירותים שאתם מספקים לא רלוונטים עבורם. בפרסומות בטלוויזיה למשל, קשה מאוד לפלח את קהל היעד ולכן ההשקעה הכספית הגבוהה בפרסום שכזה עלולה לרדת לטמיון. לעומת זאת, קידום אורגני מאפשר לכם להגיע לקהל היעד שלכם לפי תחומי העניין. עבודתו של מקדם האתרים היא להטמיע מילות מפתח באתר הרלוונטיות לתחום העיסוק שלכם, וכך הוא מבטיח שרק גולשים שחיפשו מוצרים או שירותים הדומים למה שאתם מציעים יגיעו אליכם.

 

עידוד הגולשים להגיע לחנות הפיזית שלכם
מחקר מצא ש-81 אחוז מהצרכנים מבצעים מחקר באינטרנט על מוצרים מסויימים לפני שהם הולכים לחנות הפיזית ורוכשים את המוצר. קידום אורגני יעודד את הגולשים להגיע לחנות הפיזית שלכם לאחר שביקרו באתר האינטרנט שלכם. אם יש לכם חנות וירטואלית, הרי שפוטנציאל הרווח שלכם יגדל משמעותית בזכות קידום אורגני.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.