קידום אתרים בחינם

בעלי אתרים רבים שואפים להגיע למקום ה -1 בגוגל.

בהתאם למחקר שנעשה על ידי האתר Mill For Business, בכל יום יש יותר מ- 380,000 אתרים חדשים שעולים לאוויר. כל אלו שואפים ונלחמים להגיע למקום ה- 1 והנחשק במנוע החיפוש המפורסם בעולם. כמו שאתם כבר יודעים, מקום ראשון יש רק אחד ויש יותר מ- 380,000 אתרים שנלחמים עליו מדיי יום.

חברת RY Digital מציעה שירות בדיקת אתר בחינם.

לפני הכל, חשוב לדעת מה מצב האתר שלכם כרגע. אולי יש כבר ביטויים מסוימים עם מיקומים טובים בגוגל או שאולי יתגלו בפניכם הזדמנויות עסקיות שאפשר לכבוש במהירות.

מה זה SEO ואיך הוא קשור למקום ה- 1 בגוגל?

SEO – אופטימיזציה למנועי חיפוש (ובשפתנו – קידום אורגני).

עבודת הקידום היא סדרה של פעולות שמבצעים בתוך האתר ומחוצה לו ובכך גורמים לגוגל לתעדף את האתר שלנו על אחרים. בגוגל מצהירים שיש מעל למאות סיגנלים שונים לקידום האתר בתוצאות החיפוש, ולכן, יש תורה שלמה ושיטות שונות מאחורי עולם ה- SEO, יש הנחיות ברורות שמגיעות מצד גוגל ועבודה שוטפת שיש לבצע באתר באופן שוטף. בעלי אתרים רבים משלמים לא מעט כסף עבור עבודת קידום אתרים איכותית ולא כולם יכולים להרשות לעצמם הוצאה מהסוג הזה.

פעולות שיעזרו לכם לקדם את האתר שלכם בחינם

אז אם הגעתם לכאן, כנראה שכבר עברתם את שלב הבדיקה והמחקר על תחום ה-SEO ועל התוצאות הגבוהות שיגיעו לאחר מכן, אז כנראה שיש לכם מושג מה אתם צריכים לעשות.

אז הכנו עבורכם מספר פעולות שיעזרו למקם את האתר שלכם קצת יותר טוב בגוגל והם לגמרי בחינם.

Google My Business

באמצעות “גוגל לעסק שלי”, ניתן לעלות במהירות (באופן יחסי לקידום אורגני באופן כללי) בתוצאות חיפוש מקומיות שגוגל בוחר להציג לפעמים בהתאם לאזור החיפוש של המשתמש. ניתן לשלב בשם העסק גם מילות מפתח חשובות (חשוב מאוד לשים לב להנחיות של גוגל בנושא. במקרים רבים גוגל בוחרת “להעניש” ולהשעות את החשבון). Google my business

פרסום ברשתות חברתיות

זה נכון שהמשמעות של קידום אורגני היא לכבוש את המקום ה- 1 בעמוד הראשון במנוע החיפוש. אך זו לא סיבה לא להשתמש בפלטפורמות אחרות כדי להגיע ליעד.

פרסום ברשתות חברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכדומה, גם יחזקו את הנוכחות של האתר שלכם ברשת וגם בעצם יגידו לגוגל שיש מותג עם כח ומשמעות ברחבי הרשת וכך לחזק את הסמכות בעייני גוגל.

כתיבת תוכן משמעותי, אמיתי ואיכותי

לגבי תוכן בקידום אתרים, יש דעות רבות. יש את שנות הניסיון של מקדמי האתרים מול ההנחיות הרשמיות של גוגל.

מבין כל ההמלצות והדעות, יש דבר אחד בטוח – התוכן באתר שלכם חייב להיות אמיתי, איכותי ומועיל למשתמש. גוגל יכול לדעת מתי התוכן הוא מניפולטיבי ולא אמיתי, במיוחד ב-2020 גוגל מצהירים לא מעט כמה הם נעזרים ב-AI (בינה מלאכותית)  על מנת לזהות מה הגולשים באמת אוהבים שכדאי להעלות בתוצאות החיפוש ומה הם פחות אהבו שצריך להעלים מהתוצאות.

לגבי מספר המילים לכל עמוד, הדעות שונות ומגוונות. ברוב המקרים מדובר על מינימום 1,000 מילים לעמוד אך חשוב מאוד לעשות מחקר מעמיק על התחום שלכם ולראות מה גוגל בוחר להציג במקומות הראשונים. לא על כל תחום אפשר לכתוב 1,000 מילים ולא על כל תחום חייב לכתוב את הכמות הזו.

קידום ממומן בוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

בואו נשב לקפה ללא התחייבות ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

תגיות Meta Title ו - Description

תגית Meta Title  היא הכותרת שמוצגת לגולש במנוע החיפוש. המשמעות היא שגם הגולש וגם גוגל רואים את הכותרת הזו ולכן יש לבחור אותה בחכמה. כדאי ומומלץ לבצע מחקר מילים מעמיק לגבי תחום האתר שלכם ולשלב את המילים שבחרתם בכותרת.

הכותרת היא ברוב המקרים זו שתקבע אם הגולש יקליק על האתר שלכם או יעבור לתוצאה הבאה ולכן חשוב שהכותרת תכיל את תיאור האתר בכלליות, תכיל מילת מפתח מרכזית חשובה ותהיה אטרקטיבית ומעניינת.

יש גם תגית תיאור (Description) שמופיעה ב-2 שורות בתוצאות החיפוש. מחקרים חדשים מציגים שהתגית הזו פחות רלוונטית מתגית הכותרת שחשופה יותר לגולש.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מומחה בשיווק באינטרנט, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.