שיווק באינטרנט בירושלים

שיווק באינטרנט בירושלים

תחום השיווק באינטרנט, או בשמו השני הוא שיווק דיגיטלי, הינו תחום אשר מרחיב את פעולתו בכל העולם, כמו כן גם בירושלים. אם בעבר העיר העיקרית למשרדי פרסום ושיווק הייתה אך ורק תל אביב, ניתן לראות הרבה משרדי פרסום שפותחים סניפים בעיר הבירה ירושלים, ובכך שיווק באינטרנט בירושלים תופס תאוצה ומרחיב את פעולתו על ידי משרדי פרסום רבים. תחום זה כולל בתוכו כמה תתי תחומים כמו קידום אורגני, קידום ממומן, קידום ממומן בפייסבוק, בגוגל, בטאבולה, גוגל אנליטיקס ועוד הרבה נושאים רבים ומגוונים. השיווק הדיגיטלי פרץ לעולמנו בעקבות האינטרנט, כיום כל עסק, מהחברה הגדולה ביותר ועד לפרילנסר הפשוט יודע כי הוא חייב לשווק ולפרסם את עצמו דרך השיווק באינטרנט. רוב החשיפה הגבוהה נמצאת ברשתות החברתיות ובעקבות כך אנו חייבים לפרסם את עצמנו דרך אמצעי השיווק הללו. אם בעבר אמצעי הפרסום היחידים שעמדו לרשותו של בעל העסק היו ג’ינגלים ברדיו, מודעות בעיתון, פליירים, פוסטרים ולגדולים שבינינו גם פרסומות בטלויזיה. כיום האמצעים הטובים ביותר ואף אלה שמביאים את התוצאות הטובות ביותר הם האמצעים הדיגטליים כמו פייסבוק, אינסטגרם, גוגל ועוד.

כלי השיווק באינטרנט

כולנו מכירים עולם השיווק כולל בתוכו את הקידום האורגני והממומן, הקידום האורגני הוא כל הפעולות הטבעיות של העסק באתר, בדף הפייסבוק, חשבון האינסטגרם שלנו ועוד. בעצם פעולות אלה נעשות על ידי פרסום תוכן והמלצות לעסק שלנו, ואינן עולות לנו בתקציבי פרסום למדיות השונות כמו גוגל ופייסבוק. הקידום הממומן שכיום כמעט כל בעל עסק משתמש בו, הוא בעצם קידום ברשתות החברתיות כמו גוגל, פייסבוק, אינסטגרם. פרסום זה בעצם נקרא ממומן כי בעל העסק משלם לחברות המדיה שונות סכום שאותו הוא קובע על מנת לחשוף את העסק שלו ברשתות אלה. כמובן שככל שהתקציב גבוה יותר, כך החשיפה עולה וניתן לראות יותר תוצאות. אך גם עסקים קטנים עם תקציבים קטנים יכולים לראות תוצאות יפות, בהתאם למטרות שלהם.את הפורמט המקובל של אתרי אינטרנט – הם יכללו בדרך כלל את אותו המידע אודות בית העסק, השירותים שהוא מציע, איך אפשר ליצור קשר וכמובן מי קהל היעד שמוזמן לפנות ולקבל תמיכה ובעזרה בזכות המוצרים או השירותים שהוא מציע. כתלות בבית העסק ובמה שהוא מציע – כמות התוכן באתר יכולה להיות גדולה או קטנה וכמובן שמי שבונה את האתר, שהוא איש מקצוע מעולם השיווק הדיגיטלי יידע להנחות ולהמליץ לבעל העסק האם כדאי שהאתר יכיל הרבה או מעט מידע. בניית אתר תדמית – כשמה כן היא, מתרכזת במי שעומד מאחורי העסק, מציעה פלטפורמה נוחה להצגת מוצרים ושירותים אך דוגלת בעקרון של “מעט זה הרבה” – לא הרבה מידע, בלי הרבה תוכן כתוב, זאת על מנת שלא לבלבל את הגולש. יחד עם זאת, מרבית התוכן יהיה קשור ישירות לבעל העסק עצמו, לנותן השירות ומה שחשוב לדעת עליו.

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

קידום אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.

קל מאוד למדידה

אחד היתרונות הגדולים שיש לשיווק באינטרנט על פני שיווק אופליין שהוא בעצם שיווק אל מחוץ לאינטרנט זה הוא היכולת למדוד את הביצועים ותוצאות הקמפיינים שאתם עושים. המדידה של הקידום הוא מאפשר בעצם לשפר כל הזמן את השיווק שלנו, לראות איזה קהלי יעד עדיפים, אילו גילאים הרבה יותר מייצרים אינטרקציה עם השירות או המוצר שלנו ובכך כל הזמן להוריד את המחיר לליד ואת הוצאות הפרסום שלנו ולהביא תוצאות טובות יותר במחירים נמוכים יותר. הדרך למדידה נעשית לרוב דרך שני כלים שנקראים גוגל אנליטיקס ולפייסבוק יש כלי דומה שנותן פחות אפשרויות. בעזרת כלים אלה ניתן לראות לאיזה דף הכי הרבה אנשים נכנסו, איזה כפתור הכי נלחץ, איזה צבע מושך הכי הרבה קהל ובכך כל הזמן לשפר את השיווק ואת התוצאות שלכם.

להגיע לקהלים מדויקים

כלי השיווק באינטרנט כמו פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, טאבולה מאפשרים לנו להגיע לקהלים מאוד מדויקים אשר יכולים להיות מעוניינים בשירות שלנו. אם למשל המוצר שלנו מכוון לנשים בירושלים מגיל מסוים, נוכל ממש לסמן שאת הפרסום שלנו אך ורק נשים מאותו גיל ייראו את המוצר. אפשר אפילו לקחת את קהל יעד לרמות הרבה יותר מדויקות, כמו למשל לפי התנהגות מסוימת של הקהל או מאפיינים מסוימים. אם למשל אנו מעוניינים למכור מוצרים אשר מתאימים לתינוקות מגיל 0 עד שנה, נוכל לסמן את הפרסום שלנו אך ורק להורים לתינוקות בגילאים אלה. בכך הפרסום שלנו יהיה ממוקד ביותר, מדויק וייתן את התוצאות הטובות ביותר.

קידום אתרים בירושלים עם יהושע רץ

יהושע רץ

יהושע רץ, מקדם אתרים מקצועי, חברת קידום אתרים. בעל ניסיון של שנים רבות. נשוי עם שלושה ילדים. עלה מהונגריה ומתגורר בירושלים.