בניית אתר מחירים

בניית אתרים היא לא תהליך פשוט במיוחד, ולכן פעמים רבות אנשים שמעוניינים באתר איכותי ומקצועי, לכל צורך שהוא, פונים לבעלי מקצוע בתחום. עם זאת, כמובן שכאשר פונים לבעל מקצוע המחיר מהווה פרמטר לא קטן, ולכאן נכנסת לתמונה שאלת המחיר. אז למה לבניית אתר מחירים שונים וכמה בדיוק עולה לבנות אתר? על כל זאת ועוד ענינו לכם במאמר הבא.

מה זה אומר לבנות אתר?

בין אם שמתם לב לכך ובין אם לא, כל דבר שאתם עושים ברחבי האינטרנט מבוסס על אתרי אינטרנט שונים. החל מגלישה ב”אלי אקספרס” ועד לקריאת חדשות בווינט וכדומה, הכל כולל הכל מבוסס על אתרים. כל זאת מאחר שהאינטרנט מהווה את אחד הפלטפורמות הנגישות ביותר כיום, ולכן כולם רוצים לקחת בכך חלק.

אז איך בונים אתר? ובכן יש לכך 2 דרכים עיקריות:

  1. באופן עצמאי – על ידי למידה כיצד לבנות אתר או על ידי פלטפורמות שמספקות עבורכם תבנית בסיס מוכנה מראש.
  2. על ידי בעל מקצוע – בניית אתר מקצועי, איכותי ורציני, שבהתאם גם תביא תועלת רבה יותר.

עלות בניית אתרים: ממה מורכב המחיר?

כאשר מדברים על בניית אתר על ידי בעל מקצוע, אי אפשר שלא להתעלם מהנושא שמטריד אותנו אולי הכי הרבה, והוא עניין המחיר. ובכן ראשית כל נאמר שלבניית אתר מחירים שונים בהתאם לסוג האתר, גודל האתר, רמת המורכבות של הפרטים בפנים, הטכנולוגיה הרצוייה באתר, פיצ’רים מיוחדים ועוד.

נוסף על כך, אחד הפרמטרים המשפיעים בצורה הישירה ביותר על עניין המחיר הוא סוג האתר. אתר תדמית, אתר מבוסס על תבנית בסיס, אתרי מסחר וכו’, לכל אחד מחיר שונה עבור הקמתו, בנייה, תחזוקה וקידום אתר.

בניית אתר מחירים: כמה עולה לבנות אתר?

לאחר שהבנו מדוע לכל בניית אתר מחירים שונים, כעת נוכל להבין מהם המחירים הממוצעים בשוק בפועל, כשאלו כאמור משתנים בעיקר בהתאם לסוג האתר.

  1. אתר פשוט – אתר המבוסס על תבנית בסיס, מתומחר בטווח ממוצע הנע בין 500 ל-2,000 ש”ח בממוצע, שכן מדובר באתר מאוד פשוט.
  2. דף נחיתה – מדובר למעשה באתר של עמוד אחד, שמציג את המוצר או השירות הספציפי שלכם בצורה ממוקדת. עלות אתר שכזה נעה בין 1,000 ל-6,000 ש”ח.
  3. אתר קורס – אתר עבור קורסים מסוימים העוברים אונליין, דורש עבודה שונה, ובהתאם לכך מחיר הבנייה של אתר כסה נע בין 4,000 ל-30,000 ש”ח.
  4. בלוג – רבים האנשים שרוצים כיום להקים אתרי בלוג עבור שיתוף מידע בין אם מידע בנושא טיולים, אוכל, פוליטיקה, ידע כללי ועוד ועוד. כאשר מדובר בבלוג, לבניית אתר מחירים משתנים שמתחילים בכ-4,500 ש”ח, ויכולים להגיע עד ל-15,000 ש”ח.
  5. אתר איקומרס – אתרי איקומרס הם למעשה חנויות דיגיטליות. מדובר באחד האתרים הנפוצים והשימושיים ביותר כיום, כאשר כמעט כל חנות פיזית היום מכילה גם חנות אינטרנטית. הקמת אתר שכזה, עולה בין 10,000 ל-30,000 ש”ח, כתלות ברמת המורכבות של האתר.

כמובן שלצד אתרים אלו ישנם סוגי אתרים נוספים שניתן לבנות, אך אלו הם הנפוצים ביותר שבהם.

RY-Digital: כל מה שהאתר שלכם צריך ויותר!

אם אתם מעוניינים להקים אתר עבור החנות שלכם, או להקים אתר איקומרס (חנות אינטרנטית) בפרט, הגעתם למקום הנכון! כמו כן, אצלנו ב ry-digital תוכלו למצוא שירותי קידום אתרים מהטובים בארץ, שיקפיצו את התנועות באתר שלכם, ויהפכו אותו מאתר טוב, לאתר שמדורג במקומות הראשונים במנועי החיפוש השונים ובגוגל בפרט. אז קדימה, למה אתם מחכים, בואו לשמוע וליהנות מהשירותים שלנו עוד היום!

קידום ממומן בגוגל

אם אתר שלכם לא בגוגל אתם לא קיימים! מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות. תוצאות מידיות מהתחלת הקמפיין

קידום אתרים בגוגל

רוצים להגדיל חשיפה בגוגל קידום אורגני השיגו לקוחות האיכותיים שבאמת מחכים לכם בחיפוש האורגני

מקדם אתרים מקצועי

אי אפשר היום לקדם עסק בלי מקדם אתרים מקצועי. אני מציע שירותי קידום אתרים מקצועי אחד על אחד, טיפול אישי לכל לקוח.

בניית אתרים

איפה שהכל מתחיל. בניית אתר וורדפרס מקצועי. אתר מעוצב וייחודי עבורך, מובדל מהתחרים שלך.