קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל או במילים אחרות: המסר הנכון בזמן הנכון  לאדם הנכון

קידום ממומן בגוגל זה אחד הכלים הפופולריים ביותר עבור שיווק באינטרנט, נקרא גם Google ADS . הפלטפורמה החכמה של גוגל מאפשרת להגיע לדף הראשון בגוגל. ואז לקוח שלך כבר מחפש את המוצר שלך בגוגל.  ובאותו זמן אנחנו דואגים שמודעת העסק  שלך תופיע מול הלקוח בדף הראשון של גוגל. השיטה עובדת  pay per click כלומר שהעסק משלם על כל פעם שלקוח לוחץ על המודעה שלך ומגיע לאתר שלך.

רווחים

רווחים מגיעים כי אנחנו עובדים בצורה מקצועית עם בעל העסק בכדי להוציא את מיטב היכולת מהמערכת של גוגל

קידום אורגני בגוגל

קישורים

קישורים מאתרים אחרים שמראים את המקצוענות שלכם. קישורים בתוך האתר וחוצה לו. זה דבר מספר אחד כדי שפרסום קידום אורגני יצליח.

קידום ממומן בגוגל

Content is King

התוכן הוא העיקר. אין קידום אורגני בלי תוכן מצוין. כתבות הכוונה שאנשים מחפשים מידע וכך מגיעים לאתר שלכם.

מחקר מילים

מחקר מילות מפתח הם הצלחה הראשונה למצוא את המילים הרלוונטיים שמגדירים את העסק שלך עבור הלקוחות שלך

קידום ממומן בגוגל תהליך העבודה

Google

אופטימיזציה לפי קריטריון  לאתר של גוגל. אתר ידידותי לגוגל

מאגר מדע

מעכב הדוק אחרי הגולשים באתר עם גוגל אנליטיקס

קידום אורגני בגוגל

קהל יעד

קהל יעד רלוונטי ומדויק למטרות השיווק

קמפיינים מדויקים

ליצור קמפיינים מדויקים מכל רחבי העולם

בואו נשב לקפה ללא התחייבות ונראה איך אפשר לקדם את העסק שלכם

מודעות בדף הראשון בגוגל

  • אנו מנסחים מודעות מעניינות ומסקרנות שמושכות את העין וגורמות לגולשים להקליק ולהיכנס.
  • אנחנו תמיד עם יד על הדופק. גם אחרי שהקמפיין יוצא לאוויר העולם, אנו מקפידים לעקוב אחריו באופן תדיר ומודדים את יעילותו. אנו עורכים שינויים חיוניים בזמן אמת ובכך משפרים את התוצאות כל הזמן.
  • אנו יודעים ליצור מודעות ולנהל תקציב כך שבהשקעה שלך נייצר לך הרבה יותר תוצאות.

קידום ממומן בגוגל נעשה באמצעות מודעות מדויקות הנכתבות בקפידה, שמגדירות את קהל היעד הרלוונטי והמדויק למטרות השיווק. מודעות שמקבלות קדימות גבוהה יותר יופיעו יותר פעמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל וכך יזכו לחשיפה גבוהה במיוחד ולכניסה של קהל יעד רלוונטי הנחשף לשירותי ומוצרי העסק ומוכן לקנות. וזהו זה יוצאים לפעולה ומופיעים בדף הראשון? לא, עוד לא לפני שיוצאים לפעולה בקידום ממומן בגוגל מבצעים עוד בדיקה: בדיקת האתר שלכם.

תהיו חברתיים ותעשו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו

אתם יכולים לקראו עוד על ניהול עמוד פייסבוק בבלוג שלנו

מודעות בדף הראשון בגוגל

  • אנו מנסחים מודעות מעניינות, מסקרנות שתופסות את העין וגורמות לגולשים להקליק ולהיכנס.
  • אנחנו תמיד עם יד על הדופק. גם אחרי שהקמפיין יוצא לאוויר העולם, אנו מקפידים לעקוב אחריו באופן תדיר ומודדים את יעילותו. אנו עורכים שינויים חיוניים בזמן אמת ובכך משפרים את התוצאות כל הזמן.
  • אנו יודעים ליצור מודעות ולנהל תקציב כך שבהשקעה שלך נייצר לך הרבה יותר תוצאות.

קידום ממומן בגוגל נעשה באמצעות מודעות מדויקות הנכתבות בקפידה, והגדרה של קהל יעד רלוונטי ומדויק למטרות השיווק. מודעות שמקבלות קדימות גבוהה יותר יופיעו יותר פעמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל וכך יזכו לחשיפה גבוהה במיוחד ולכניסה של קהל יעד רלוונטי הנחשף לשירותי ומוצרי העסק ומוכן לקנות. וזהו זה יוצאים לפעולה ומופיעים בדף הראשון? לא, עוד לא לפני שיוצאים לפעולה קידום ממומן בגוגל מבצעיים עוד בדיקה: בדיקת האתר שלכם.

בודקים את המהירות האתר. מהירות האתר צריכה להיות כך שהדף יופיע  בפחות מארבע שניות. זה חשוב מאוד במיוחד בעידן שלנו שאנשים אין להם זמן וסבלנות אפילו לשנייה. אחרי כן בודקים שהמילים שבחרנו מופיעים באתר ובאותו דף שאנחנו רוצים שיופיעו בפרסום.

למה זה חשוב בדיקת אתר?

חסכון הכי גדול שיכול להיות בקידום ממומן בגוגל כאשר האתר שלכם עומד לפי דרישות של גוגל. גוגל בעצמו בודק את האתר שלכם ונותן ציון על זה. כן כמעט כמו מורה בבית ספר, רק כאן ציון לא טוב עולה הרבה כסף! אם האתר שלכם איטי, לא מסודר, לא מופיעה המילה שבו אתם רוצים לפרסם אז להגולש האתר לא יהיה רלוונטי. המילה ”רלוונטי” הכי חשובה לגוגל.  אם הוא מחליט שאתר שלכם לא רלוונטי לגולש אז פשוט אתם לא מופיעים בשום מקום. אם חלק מהאתר רלוונטי אבל לא בדיוק כמו רוב האתרים אז אתם משלמים הרבה יותר כסף מהמתחרים שלכם עבור הפרסום. הרבה כסף יכול להגיע אפילו פי חמש פעמים מהמתחרים. גוגל הוא ”מורה” קפדן מאוד. לכן אתם חייב לדעת שבסופו של דבר קידום ממומן בגוגל, לפרסם אתר עסקי זה מקצוע, ומקצועיות חשובה מכיוון שהיא יכולה להביא הרבה כסף לעסק שלכם.

צרו קשר

גם אתם רוצים להופיע במפה של גוגל, אנחנו נעשה זאת עבורכם בחינם!!