קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל או במילים אחרות: המסר הנכון בזמן הנכון  לאדם הנכון

קידום ממומן בגוגל זה אחד הכלים הפופולריים ביותר עבור שיווק באינטרנט, נקרא גם Google ADS . הפלטפורמה החכמה של גוגל מאפשרת להגיע לדף הראשון בגוגל. ואז לקוח שלך כבר מחפש את המוצר שלך בגוגל.  ובאותו זמן אנחנו דואגים שמודעת העסק  שלך תופיע מול הלקוח בדף הראשון של גוגל. השיטה עובדת  pay per click כלומר שהעסק משלם על כל פעם שלקוח לוחץ על המודעה שלך ומגיע לאתר שלך.

עדיין שואלים איך באמת קידום ממומן בגוגל עובד?

הנה דוגמה איך זה באמת עובד? לקוח שרוצה לקנות טלפון חדש. מחפש בגוגל את המוצר שהוא רוצה לקנות. אבל ללקוח יש לו הרבה אופציות באיזה מילים הוא ישתמש לחפש את המוצר. לדוגמה אפשר לחפש במילים ”מחירי טלפונים חדשים” אבל גם ”מחירי טלפונים זולים וטובים”, או ”טלפון סלולרי מומלץ”.

האופציות בלתי סופיות וחשיפה בחינם

אחרי שהלקוח מחפש לדוגמה את המילים “טלפון סלולרי מומלץ”. עולים לו המון אתרים בדף הראשון. וגם הוא רואה את האתר שלך, שם האתר שלך, רואה את שם החברה שלך.

הוא נכנס לאתר שלך שנמצא בדף הראשון של גוגל – כי באמת מי מסתכל בדף השני – אם הוא נכנס דרך הפרסום לאתר שלך רק אז אתה משלם כסף לגוגל

כמה כסף משלמים?

תלוי באמת במילה או בביטוי המבוקש ?כמה אנשים מחפשים את המילה או הביטוי בגוגל בחודש. וכאן נכנס המקצוענות של RY DIGITAL MEDIA כי אפשר ליצור תנועה באתר במילים יקרות ואפשר ליצור תנועה במילים זולות יותר. בכל אופן העיקר להביא תוצאות, ותוצאות אמתיות מביאות תנועה לאתר שמביאה לקוחות שיקנו את המוצר שלך. לפני כל התהליך נציג של RY DIGITAL MEDIA   יישב אתך בכדי למצוא את המוצר הכי רווחי שלך ועל מוצר זה אנחנו נבצע את מחקר המילים.

מחקר מילים

מקיף זה הכי רלוונטי לעסק שלך, מילים שלא רק מביאים תנועה לאתר שלך אלא גם לקוחות אמתיים שיקנו את המוצר של העסק שלך. מחקר מילים זה לא רק לחפש את המילים הרלוונטיים אלא גם לבדוק מה המתחרים עושים ולנו יש את הכלים הכי חדשים לבדוק ולפעול בהתאם לכך.

בדיקת מתחרים

מה יש? חן חן אנחנו יודעים מה מהתחרה שלך עושה, באיזה מילים הוא משתמש ומתפרנס, וכמה הוא משלם אליהם? ובודקים האם הוא עושה עבודה טובה או לא? ואיך אנחנו יכולים לעשות טוב יותר. ועוד… אחרי מחקר מילים מייצרים מודעות שמופיעות בדף הראשון בגוגל.

מודעות בדף הראשון בגוגל

  • אנו מנסחים מודעות מעניינות ומסקרנות שמושכות את העין וגורמות לגולשים להקליק ולהיכנס.
  • אנחנו תמיד עם יד על הדופק. גם אחרי שהקמפיין יוצא לאוויר העולם, אנו מקפידים לעקוב אחריו באופן תדיר ומודדים את יעילותו. אנו עורכים שינויים חיוניים בזמן אמת ובכך משפרים את התוצאות כל הזמן.
  • אנו יודעים ליצור מודעות ולנהל תקציב כך שבהשקעה שלך נייצר לך הרבה יותר תוצאות.

קידום ממומן בגוגל נעשה באמצעות מודעות מדויקות הנכתבות בקפידה, שמגדירות את קהל היעד הרלוונטי והמדויק למטרות השיווק. מודעות שמקבלות קדימות גבוהה יותר יופיעו יותר פעמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל וכך יזכו לחשיפה גבוהה במיוחד ולכניסה של קהל יעד רלוונטי הנחשף לשירותי ומוצרי העסק ומוכן לקנות. וזהו זה יוצאים לפעולה ומופיעים בדף הראשון? לא, עוד לא לפני שיוצאים לפעולה בקידום ממומן בגוגל מבצעים עוד בדיקה: בדיקת האתר שלכם.

תהיו חברתיים ותעשו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו

אתם יכולים לקראו עוד על ניהול עמוד פייסבוק בבלוג שלנו

מודעות בדף הראשון בגוגל

  • אנו מנסחים מודעות מעניינות, מסקרנות שתופסות את העין וגורמות לגולשים להקליק ולהיכנס.
  • אנחנו תמיד עם יד על הדופק. גם אחרי שהקמפיין יוצא לאוויר העולם, אנו מקפידים לעקוב אחריו באופן תדיר ומודדים את יעילותו. אנו עורכים שינויים חיוניים בזמן אמת ובכך משפרים את התוצאות כל הזמן.
  • אנו יודעים ליצור מודעות ולנהל תקציב כך שבהשקעה שלך נייצר לך הרבה יותר תוצאות.

קידום ממומן בגוגל נעשה באמצעות מודעות מדויקות הנכתבות בקפידה, והגדרה של קהל יעד רלוונטי ומדויק למטרות השיווק. מודעות שמקבלות קדימות גבוהה יותר יופיעו יותר פעמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל וכך יזכו לחשיפה גבוהה במיוחד ולכניסה של קהל יעד רלוונטי הנחשף לשירותי ומוצרי העסק ומוכן לקנות. וזהו זה יוצאים לפעולה ומופיעים בדף הראשון? לא, עוד לא לפני שיוצאים לפעולה קידום ממומן בגוגל מבצעיים עוד בדיקה: בדיקת האתר שלכם.

 

בודקים את המהירות האתר. מהירות האתר צריכה להיות כך שהדף יופיע  בפחות מארבע שניות. זה חשוב מאוד במיוחד בעידן שלנו שאנשים אין להם זמן וסבלנות אפילו לשנייה. אחרי כן בודקים שהמילים שבחרנו מופיעים באתר ובאותו דף שאנחנו רוצים שיופיעו בפרסום.

למה זה חשוב בדיקת אתר?

חסכון הכי גדול שיכול להיות בקידום ממומן בגוגל כאשר האתר שלכם עומד לפי דרישות של גוגל. גוגל בעצמו בודק את האתר שלכם ונותן ציון על זה. כן כמעט כמו מורה בבית ספר, רק כאן ציון לא טוב עולה הרבה כסף! אם האתר שלכם איטי, לא מסודר, לא מופיעה המילה שבו אתם רוצים לפרסם אז להגולש האתר לא יהיה רלוונטי. המילה ”רלוונטי” הכי חשובה לגוגל.  אם הוא מחליט שאתר שלכם לא רלוונטי לגולש אז פשוט אתם לא מופיעים בשום מקום. אם חלק מהאתר רלוונטי אבל לא בדיוק כמו רוב האתרים אז אתם משלמים הרבה יותר כסף מהמתחרים שלכם עבור הפרסום. הרבה כסף יכול להגיע אפילו פי חמש פעמים מהמתחרים. גוגל הוא ”מורה” קפדן מאוד. לכן אתם חייב לדעת שבסופו של דבר קידום ממומן בגוגל, לפרסם אתר עסקי זה מקצוע, ומקצועיות חשובה מכיוון שהיא יכולה להביא הרבה כסף לעסק שלכם.

en_USEnglish
en_USEnglish

צרו קשר

אם גם אתם רוצים להופיע במפה של גוגל, אנחנו נעשה זאת עבורכם בחינם!!!