קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל, או במילים אחרות:
המסר הנכון בזמן הנכון לאדם הנכון

רווחים

רווחים מגיעים כי אנחנו עובדים בצורה מקצועית עם בעל העסק בכדי להוציא את מיטב היכולת מהמערכת של גוגל

קישורים

קישורים מאתרים אחרים שמראים את המקצוענות שלכם. קישורים בתוך האתר וחוצה לו. זה דבר מספר אחד כדי שפרסום קידום אורגני יצליח.

Content is King

התוכן הוא העיקר. אין קידום אורגני בלי תוכן מצוין. כתבות הכוונה שאנשים מחפשים מידע וכך מגיעים לאתר שלכם.

מחקר מילים

מחקר מילות מפתח הם הצלחה הראשונה למצוא את המילים הרלוונטיים שמגדירים את העסק שלך עבור הלקוחות שלך

קידום ממומן בגוגל - תהליך עבודה

קהל יעד

קהל יעד רלוונטי ומדויק למטרות השיווק

גוגל

אופטימיזציה לפי קריטריון  לאתר של גוגל.
אתר ידידותי לגוגל

קמפיינים מדוייקים

ליצור קמפיינים מדויקים מכל רחבי העולם

מאגר מידע

מעכב הדוק אחרי הגולשים באתר עם גוגל אנליטיקס

קידום ממומן בגוגל - מודעות בדף הראשון בגוגל

 • אנו מנסחים מודעות מעניינות ומסקרנות שמושכות את העין וגורמות לגולשים להקליק ולהיכנס.
 • אנחנו תמיד עם יד על הדופק. גם אחרי שהקמפיין יוצא לאוויר העולם, אנו מקפידים לעקוב אחריו באופן תדיר ומודדים את יעילותו. אנו עורכים שינויים חיוניים בזמן אמת ובכך משפרים את התוצאות כל הזמן.
 • אנו יודעים ליצור מודעות ולנהל תקציב כך שבהשקעה שלך נייצר לך הרבה יותר תוצאות.
 • קידום ממומן בגוגל נעשה באמצעות מודעות מדויקות הנכתבות בקפידה, שמגדירות את קהל היעד הרלוונטי והמדויק למטרות השיווק. מודעות שמקבלות קדימות גבוהה יותר יופיעו יותר פעמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל וכך יזכו לחשיפה גבוהה במיוחד ולכניסה של קהל יעד רלוונטי הנחשף לשירותי ומוצרי העסק ומוכן לקנות. וזהו זה יוצאים לפעולה ומופיעים בדף הראשון? לא, עוד לא לפני שיוצאים לפעולה בקידום ממומן בגוגל מבצעים עוד בדיקה: בדיקת האתר שלכם.
  תהיו חברתיים ותעשו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו
  יכולים לקראו עוד על ניהול עמוד פייסבוק בבבלוג קידום אתרים שלנו

  למה זה חשוב בדיקת אתר?

  חסכון הכי גדול שיכול להיות בקידום ממומן בגוגל כאשר האתר שלכם עומד לפי דרישות של גוגל. גוגל בעצמו בודק את האתר שלכם ונותן ציון על זה. כן כמעט כמו מורה בבית ספר, רק כאן ציון לא טוב עולה הרבה כסף! אם האתר שלכם איטי, לא מסודר, לא מופיעה המילה שבו אתם רוצים לפרסם אז להגולש האתר לא יהיה רלוונטי. המילה ”רלוונטי” הכי חשובה לגוגל.  אם הוא מחליט שאתר שלכם לא רלוונטי לגולש אז פשוט אתם לא מופיעים בשום מקום. אם חלק מהאתר רלוונטי אבל לא בדיוק כמו רוב האתרים אז אתם משלמים הרבה יותר כסף מהמתחרים שלכם עבור הפרסום. הרבה כסף יכול להגיע אפילו פי חמש פעמים מהמתחרים. גוגל הוא ”מורה” קפדן מאוד. לכן אתם חייב לדעת שבסופו של דבר קידום ממומן בגוגל, לפרסם אתר עסקי זה מקצוע, ומקצועיות חשובה מכיוון שהיא יכולה להביא הרבה כסף לעסק שלכם.

  בדיקת מהירות האתר

  בודקים את המהירות האתר. מהירות האתר צריכה להיות כך שהדף יופיע  בפחות מארבע שניות. זה חשוב מאוד במיוחד בעידן שלנו שאנשים אין להם זמן וסבלנות אפילו לשנייה. אחרי כן בודקים שהמילים שבחרנו מופיעים באתר ובאותו דף שאנחנו רוצים שיופיעו בפרסום.בגוגל, לפרסם אתר עסקי זה מקצוע, ומקצועיות חשובה מכיוון שהיא יכולה להביא הרבה כסף לעסק שלכם.

  צרו קשר

  גם אתם רוצים להופיע במפה של גוגל?
  אנחנו נעשה זאת עבורכם בחינם!!