ניהול עמוד פייסבוק

ניהול עמוד פייסבוק בחוכמה ובאהבה

ניהול עמוד פייסבוק תהליך עבודה

😀 ראשית יושבים על כוס קפה ☕

 עושים סיור מוחות מה מטרת ניהול עמוד פייסבוק בשבילכם. האם המטרה היא רק שאנשים ידעו על החברה שלכם או גם ירכשו מוצרים דרך פייסבוק או יתרמו כסף לארגון שלכם?

💪 אנו מקימים עבורך עמוד פייסבוק עסקי מעוצב ואיכותי. עבור מטרה שדיברנו עליה בתחילה.

תמונה אחת שווה אלף מילים, אז נכון שווה אלף מילים אולם גם שווה שבמבט ראשון הלקוחות יתרשמו ויגיבו בלייקים על כל פוסט שאנחנו מעלים.

👍 אנו מייצרים עבורך תוכן מעניין, רלוונטי ומניע פעילות. אנחנו משתמשים עם תוכנת Photoshop 📸, כי זה חשוב לשנות ולעצב גרפית כל תצלום כדי שכל תמונה תהיה פצצה ומושכת את העיניים. עכשיו אתם כבר יודעים למה חשוב שניהול עמוד פייסבוק יהיה בידיים מקצועניות!

ניהול עמוד פייסבוק
ניהול עמוד פייסבוק

📽 סרטוני וידאו מקדמים את עמוד הפייסבוק שלך טוב יותר! אנו יוצרים עבור העסק שלך סרטון וידאו מקצועי ומקורי! נכון שאמרנו תמונה שווה אלף מילים אז סרט וידאו פי כמה פעמים מביא יותר לקוחות לדף שלך. ומעבר לכך עושה סרטון וידאו שאולי אתם לא מודעים אליו, יש תחרות ענקית בין פייסבוק וגוגל. התחרות היא באיזה ערוץ אנחנו מסתכלים בסרטונים ביוטיוב או בפייסבוק? כדאי לכם לעלות סרט בתוך המערכת כי כאשר אתם מעלים סרטון בתוך מערכת של פייסבוק אזי הוא עושה מאמץ אדיר להצלחתו והוא ממש נדיב באלגוריתם שלו כאשר אנחנו מפרסמים וידאו שיהיה לנו תוצאות טובות. מומחיות ומקצוענות זה קריטי להצלחה. זכרו, פייסבוק עוזר לנו רק אם העלינו את הוידאו שלנו בתוך פייסבוק ולא שמנו וידיאו ביוטיוב.

👨‍👩‍👧‍👦 אנו מגדירים קהל יעד רלוונטי ומדויק למטרות העסק שלך. אם אנחנו לא יודעים מי הקהל יעד שלנו איך אנחנו יכולים לייצר תוכן רלוונטי? ולא רק תוכן אלא גם סגנון דיבור או סגנון כתיבה מחייב אותנו לדעת לאיזה קהל אנחנו מדברים. אם אנחנו מצאנו את השפה ואת הרגשות של הקהל שלנו אז זכינו בפרס 🥂 כי על כל פוסט הם יגיבו בחיוב. ניהול עמוד פייסבוק בחוכמה ובאהבה מביא תוצאות חיוביות.

🙋‍ אנו מפרסמים ומנהלים עבורך תוכן וקשר בקבוצות רלוונטיות בפייסבוק המגדיל את החשיפה לעמוד העסק שלך באופן אורגני. אסביר מה זה בדיוק פייסבוק אורגני? פייסבוק אורגני זה אומר שאתם לא משלמים אקסטרה של כסף עבור הפרסום. אין תשלום נוסף לפייסבוק כמו שקיים בקידום בפייסבוק ממומן. אולם אנחנו ממליצים תמיד את השיטה המצליחה והמנצחת ביותר שזה שילוב ניהול פייסבוק שכולל פרסומים בקבוצות רלוונטיות וגם לפרסם בקידום בפייסבוק ממומן. אנו יוצרים ומנהלים קמפיינים איכותיים ומוקפדים בפייסבוק בין באורגני בין בממומן.

👈 יוצרים קשר עם עסקים אחרים שקשורים לעסק שלך דרך פייסבוק.

👆 בקיצור אנו משתמשים בכל הטוב שיש לפייסבוק להציע כדי שהעסק שלך יקבל חשיפה גבוהה יותר והמון לקוחות חדשים!

תהיו חברתיים ותעשו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו

יכולים לקראו עוד על ניהול עמוד פייסבוק בבלוג שלנו