אודות

שיווק איכותי באינטרנט הוא שיווק המנצח בכל מקום בעולם.

המוטו שלנו הוא שקיפות, מקצוענות וניסיון, כי זה בעצם שיווק באינטרנט שהוא שיווק מנצח! 

שקיפות ואמינות הם עבורנו תנאים ראשונים שחייבים להיות קיימים בכל חברה כמו הפתגם האומר "רוב היחסים הטובים בנויים על אמון וכבוד הדדי", מונה סאטפן.

בחברה שלנו אנו מרימים את הדגל הזה והכלל הזה עומד לנגד עינינו בכל שלב. חשוב לזכור כי האמון הוא זה שיוצר מהירות בעבודה, חיסכון בהוצאות, הוא זה שמביא לקוחות לעסק שלך ויוצר רווחיים עבורך. כמו שהסופר המפורסם COVEY  כתב: אמון זה הגורם האמיתי, דרכו כל עסק ינצח.

מקצוענות היא ערך עליון בחברה שלנו. כל העובדים וגם יהושע רץ מיסד החברה, הם בוגרי קורסים מקצועיים בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי, מנוסים בקמפיינים גדולים כקטנים, וכן יודעים לנהל נכון את הפרסום ואת שיווק האינטרנטי שלך בתקציבים גדולים וגם קטנים. הכול לפי דרישת הלקוח. אנשי המקצוע של החברה עוקבים אחרי כל חידוש שמתרחש בכל יום במדיה הדיגיטלית. וכל יום מתרחש פיתוח חדש אין זו הגזמה בתחום המדיה הדיגיטלית.פייסבוק, גוגל ועוד חברות קטנות יותר מייצרות בכל רגע דברים חדשים, ואנחנו מדי שבוע בודקים את הכלים החדשים בשוק כדי שנוכל לא רק להיות בכל רגע עם היד על הדופק אלא להשיג יותר עבור הלקוחות שלנו.

פרסום בפייסבוק או קידום אורגני או קידום ממומן

החברה שמה דגש על כך שכל הקמפיינים יביאו תוצאות ולא רק קליקים.לא משנה שזה קמפיין פרסום בפייסבוק או קידום אורגני בגוגל או קידום ממומן. ROI פרושו החזר שהוא רווחי יותר מההכנסה, וזה חשוב מאוד, ואין זה משנה איזה פרסום אנחנו מקדמים. הניסיון שלנו מוכיח שאנחנו פשוט יודעים להביא תוצאות והניסיון שלנו מוכיח את עצמו. הפרסום יכול לשאת פרי כאשר מתוך ניסיון רב שנים אנו בוחרים את השיווק הנכון. לא כל עסק מתאים לפייסבוק ולא כל עסק מתאים לגוגל. אנו גם בודקים לא רק חלק אחד של הפרסום, אלא בודקים כל האופציות שקיימות ברשותנו כדי לשפר את התוצאות. ומכיוון שיש לנו  ניסיון רב בתחום אנחנו ממליצים לך איזה פרסום תצטרך לעשות כך שהוא יתאים לעסק שלך, שיאכלס את כל אופני שיווק האינטרנט ומובן שיביא לרווחים רבים.  דבר נוסף וחשוב מאד בחברה שלנו הוא שאנחנו אוהבים מאוד קפה, אז אתם מוזמנים ללא התחייבות להיפגש אתנו  על כוס קפה לשיחה מקצועית ממוקדת ולשיחה חברית בה נלמד להכיר אתכם ואת העסק שלכם וכמובן נבחן כיצד נוכל לעזור לכם לקדם את העסק שלכם?

צרו קשר

גם אתם רוצים להופיע במפה של גוגל?
אנחנו נעשה זאת עבורכם בחינם!!